Життя

Навіть якщо він піде, ви все одно перемогли

Вам не потрібен той, хто не знає, що потрібно зробити для того, щоб не піти, а залишитися.

Навіть якщо ця людина брехав вам. Ви були з ним чесні. Ви були щирі, а це в кінцевому рахунку єдине, що має значення. Ваші слова були сповнені сенсу. Смороду булі м’яка якими і спокійними, а дії — справжніми.

Ви не відмітали в бік слова і почуття вашого партнера, як щось незначне. Не боялися правди, і найголовніше, ви були чесні з собою.

Навіть якщо він сприймав вас, як належно. Ви були ласкаві. Були щедрі. Дбайливі. Ця людина буде пам ” ятати про вас до кінця своїх днів — про велике і любляче серце, про неймовірної любові і доброті, на які здатні лише дуже небагато.

Навіть якщо в результаті він вибрав когось іншого. Ви робили те, що ви повинні робити, коли вам хтось подобається. Ви вибрали його. Вкладали в нього час, сили і любов. Робили те, що хотіли отримати від нього відповідь.

Ваші слова не розходилися з ділом. Ви зовсім не чекали від нього чогось такого, чого не могли б дати самі. Ві викладалися на повну, і навіть понад ті, і ніщо з цього не пропало дарма — так чи інакше карма винагородить вас за це.

Навіть якщо він вважав вас тимчасовим захопленням, «запасним аеродромом» і стверджував, що ви абсолютно не підходите один одному. У глибині душі ви знали і тоді, і зараз, що гідні більшого. Ви знаєте, що не грали з його почуттями і не намагалися прикинутися кимось, ким не є, тільки щоб він вас полюбив. Ви були чесні.

Ви показали йому, наскільки вразливі, відкрито демонстрували свої почуття і говорили про ті, як багато він для вас означає. Ви показали йому, що вам не все одно. Показали йому шрами, не намагаючись їх приховати.

Ви були цілою галактикою для людини, яка навіть не спробував підняти голову, щоб побачити зірки.

Навіть якщо він змушував вас почувати себе так, ніби ви недостатньо гарні. Ві викладалися на повну. Робили все, що ви могли для того, щоб бути людиною гідним любові. І якщо для когось цього було недостатньо… Що ж, вам його не змінити. Так ви і не пов’язані зобов’язаннями цього робити.

Читайте також: Ви заслуговуєте когось справжнього, а не того, хто вічно сумнівається

Зате ві зобов’язані залишатися собою, тому що завжди знайдуться люди, які не зможуть витримати ті, що ви сильніше і краще їх. Можливо, ви були дуже сильні, а він занадто слабкий, ви були дуже глибокі, а він — всього лише поверхневий… А, може, ви просто були будинком і сімейним затишком, коли йому був потрібен всього лише відпустку на пару тижнів.

Навіть якщо він вас кинувши, ви все одно перемогли. Тому що вступивши таким чином, цей чоловік показуючи вам, хто він такий. Показавши, з якого матеріалу зроблений на самому справі. Показавши вам, з якою людиною ви не хочете і не повинні бути разом — ніколи.

Вам не потрібен чоловік, готовий розвернутися і піти лише тому, що не здатний прийняти вас. Вам не потрібен хтось, хто постійно бреше і прикидається кимось іншим, лише б тільки його любили. Вам не потрібен хтось, кому потрібна увага, і хто не готовий давати щось взамін.

Вам не потрібен чоловік, який бачить вас предметом меблів. І не потрібен той, хто змушує вас почувати себе так, ніби ви завжди недостатньо хороші.

Вам не потрібен той, хто не знає, що слід зробити для того, щоб не піти, а залишитися.

Так що… я зовсім не жартую, коли кажу: якщо вас кинули, ві від цього лише виграли. Це відбувається кожен раз, коли вас покидає хтось, хто не боявся вас втратити. І ви цілком можете вважати себе переможцем, якщо частка викреслює швидкоплинного партнера з вашого життя. Тому що вона робить це для того, щоб звільнити місце для того, хто залишиться з вами назавжди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.