Експедиція на зворотний бік Місяця планується в 2018 році в Китаї

Китайської агентство Xinhua повідомляє, що уряд КНР планує запустити в 2018 році на невидиму із Землі зворотний бік Місяця супутник chang’e-4. За словами представників агентства, ця місія планувалася вже давно.

 

Зворотна сторона Місяця, незважаючи на близькість до Землі, залишається однією з найбільших загадок для людства. Через дії гравітаційних сил вона не видна з поверхні планети, а експедиція китайського супутника стане першою в історії людства. Лю Цзиньчжун, голова центру місячних досліджень, заявив, що в Китаї дуже пишаються своїми досягненнями в галузі освоєння космосу.

Нагадаємо, що це не перша експедицію на Місяць від китайських супутників. Раніше в 2013 році на видиму частину поверхні здійснив посадку модуль chang’e-3, і з тих пір він передає інформацію на Землю. Chang’e-4 більш потужний агрегат, але буде виконувати ту ж функцію. Планується проводити геологічні дослідження зворотного боку місяця.

Наступною розробкою стані chang’e-5. Для нього підготовлена функція виходу на орбіту Місяця з наступним поверненням на Землю. В Xinhua повідомляють, що в 2015 році Китайський уряд запросило на долю космічних проектах фахівців з інших країн.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh