Техно

Експедиція на зворотний бік Місяця планується в 2018 році в Китаї

Китайської агентство Xinhua повідомляє, що уряд КНР планує запустити в 2018 році на невидиму із Землі зворотний бік Місяця супутник chang’e-4. За словами представників агентства, ця місія планувалася вже давно.

 

Зворотна сторона Місяця, незважаючи на близькість до Землі, залишається однією з найбільших загадок для людства. Через дії гравітаційних сил вона не видна з поверхні планети, а експедиція китайського супутника стане першою в історії людства. Лю Цзиньчжун, голова центру місячних досліджень, заявив, що в Китаї дуже пишаються своїми досягненнями в галузі освоєння космосу.

Нагадаємо, що це не перша експедицію на Місяць від китайських супутників. Раніше в 2013 році на видиму частину поверхні здійснив посадку модуль chang’e-3, і з тих пір він передає інформацію на Землю. Chang’e-4 більш потужний агрегат, але буде виконувати ту ж функцію. Планується проводити геологічні дослідження зворотного боку місяця.

Наступною розробкою стані chang’e-5. Для нього підготовлена функція виходу на орбіту Місяця з наступним поверненням на Землю. В Xinhua повідомляють, що в 2015 році Китайський уряд запросило на долю космічних проектах фахівців з інших країн.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.