Авторські статтіТехно

Вчені створили систему управління мікроботами за допомогою магнітних полів

Американські фахівці відкрили новий спосіб контролювати мініроботів, розмір яких не перевищує пилового кліща. В основу нової методики покладено дію магнітних силових полів, завдяки яким вдається керувати микроботами.

Фахівці американського Університету Пердью створили нову методику управління мініроботами, які за своїми розмірами не більше пилового кліща, дана інформація опублікована у виданні Micromachines. Даний спосіб заснований на принципі дії магнітних силових полів, завдяки такій методиці фахівці навчилися керувати лише групою мініроботів, індивідуальний контроль об’єктами поки не освоєний. Керівник проектом Девід Каппеллери заявив, що в недалекому майбутньому вони планують довести програму до досконалості, навчивши роботів рухатися як мурахи.

В ідеалі мікроботи повинні будуть індивідуально піддаватися управлінню, проте в цілому виконувати спільну місію, як в муршиному співтоваристві. Фахівці впевнені, що в подальшому, вдосконалюючи даний спосіб, їм вдасться створити мікроелектромеханічні системи, які можна буде застосовувати в різних галузях промисловості.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.