Авторські статті

Екс-бійці «Азова» прийшли до приймальної Тимошенко вимагати пояснень про причини незаконного використання фото бійця

Екс-бійці «Азова» прийшли до приймальні лідера «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко вимагати пояснень про причини незаконного використання фотографії бійця Лисенко у своїй регіональній пропагандистської газеті «Центральна Україна». Про це інформує Голос українською з посиланням на українського політичного аналітика Павла Нусса.

За його словами, як і слід було очікувати, Юлія Тимошенко послала на переговори офісних клерків, які фактично послали бійців для вимоги пояснень в ту саму регіональну організацію партії. Така поведінка Тимошенко і її партійців цілком прогнозовано, тому як кандидат на посаду Верховного Головнокомандувача ЗСУ Тимошенко ніколи не виявляла ні особливої уваги, ні поваги до армії України.

Павло Нусс пише, є всі підозри, що екс-бійці, у разі продовження такого зневажливого звернення до них клерків Тимошенко не залишать без «фізичного уваги» клерків і деяких депутатів від її партії. Нагадаємо, що вчора штаб Тимошенко потрапив у новий скандал, пов’язаний з брехнею та маніпуляцією. В одній з агітаційних газет, тираж якої становить 1 млн примірників була розміщена стаття в підтримку Тимошенко і з критикою державної політики чинного президента Порошенко. На титульній сторінці до цієї статті було прикріплене фото вищезазначеного бійця «Азова», з яким попередньо ніхто з команди Тимошенко не погоджував можливість використання його фотознімку. Олексій Лисенко, який мимоволі ставши інструментом пропаганди в руках «Батьківщини» вимагав вибачень особисто від Тимошенко, але досі Юлія Володимирівна не сказала ні слова, надавши це право своїм штабістам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України