Екс-бійці «Азова» прийшли до приймальної Тимошенко вимагати пояснень про причини незаконного використання фото бійця

Екс-бійці «Азова» прийшли до приймальні лідера «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко вимагати пояснень про причини незаконного використання фотографії бійця Лисенко у своїй регіональній пропагандистської газеті «Центральна Україна». Про це інформує Голос українською з посиланням на українського політичного аналітика Павла Нусса.

За його словами, як і слід було очікувати, Юлія Тимошенко послала на переговори офісних клерків, які фактично послали бійців для вимоги пояснень в ту саму регіональну організацію партії. Така поведінка Тимошенко і її партійців цілком прогнозовано, тому як кандидат на посаду Верховного Головнокомандувача ЗСУ Тимошенко ніколи не виявляла ні особливої уваги, ні поваги до армії України.

Павло Нусс пише, є всі підозри, що екс-бійці, у разі продовження такого зневажливого звернення до них клерків Тимошенко не залишать без «фізичного уваги» клерків і деяких депутатів від її партії. Нагадаємо, що вчора штаб Тимошенко потрапив у новий скандал, пов’язаний з брехнею та маніпуляцією. В одній з агітаційних газет, тираж якої становить 1 млн примірників була розміщена стаття в підтримку Тимошенко і з критикою державної політики чинного президента Порошенко. На титульній сторінці до цієї статті було прикріплене фото вищезазначеного бійця «Азова», з яким попередньо ніхто з команди Тимошенко не погоджував можливість використання його фотознімку. Олексій Лисенко, який мимоволі ставши інструментом пропаганди в руках «Батьківщини» вимагав вибачень особисто від Тимошенко, але досі Юлія Володимирівна не сказала ні слова, надавши це право своїм штабістам.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh