бойко на роств

Бойко запевнив Пушиліна, що готовий вести переговори, налагоджувати відносини з ДНР і ЛНР. Відео

Пару днів тому в ефірі програми «Велика гра» на російському «Першому каналі» виступав лідер «Оппоблока» Юрій Бойко. Говорив екс-регіонал по відеозв’язку, з Києва. В студії були присутні російський бойовик, вбивця українців Захар Прилепін, по скайпу з Донецька включався Мимник, самозваний лідер невизнаної ніким ДНР Денис Пушилин, але Бойко це не збентежило. Він намагався сподобатися співрозмовникам, запевняв їх, що готовий вести переговори, налагоджувати відносини з ДНР і ЛНР, і зовсім вже ганебно підлабузнювався перед Пушиліним на очах у багатомільйонної аудиторії. Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст Денис Казанський.

Він підкреслює, найсмішніше, що при цьому Пушилин ставився до Бойка з зневагою, дозволяв собі едки слова у прямому ефірі, розповідав, що не буде вести з ним переговори, тому що Бойко фактично ніхто, і під кінець і зовсім почав в наказовому тоні давати Бойко завдання і розповідати йому, як потрібно себе вести, щоб Пушилін в майбутньому зійшов до переговорів з українською стороною. Денис Казанський зазначає, що навіть у нього з’явилося відчуття сорому та образи. Один з найбільш рейтингових кандидатів в президенти України звітує перед людиною, який просто був довгий час аферистом, без чого і гривні не заробив у своєму житті, а тепер просто перебуває на службі у Кремля. Блогер зазначає, що йому незрозуміло, яку мету ставили сценаристи цієї російської програми, але Бойко виглядав жахливо.

29 октября в эфире программы "Большая игра" на российском Первом канале выступал лидер Оппоблока Юрий Бойко. По видеосвязи, из Киева. Я, конечно, посмотрел этот эфир…В студии был российский боевик, убийца украинцев Захар Прилепин, по скайпу из Донецка включался МММщик, самозваный лидер непризнанной никем ДНР Денис Пушилин, но Бойко это не смутило. Он пытался понравиться собеседникам, заверял их, что готов вести переговоры, налаживать отношения с ДНР и ЛНР (да, прямым текстом), и совсем уж позорно лебезил перед Пушилиным на глазах у многомиллионной аудитории.Самое смешное, что при этом Пушилин просто попускал Бойко в прямом эфире, рассказывал, что не будет вести с ним переговоры, потому что Бойко фактически никто, и под конец и вовсе принялся в повелительном тоне давать Бойко задания и рассказывать ему, как необходимо себя вести, чтобы Пушилин в будущем снизошел до переговоров с украинской стороной. Честно говоря, не ожидал, что будет такой стыд. Вероятный кандидат в президенты Украины публично отчитывался мелкому мошеннику, который еще вчера разводил пенсионеров на деньги, который никого по факту не представляет, и которого никто не выбирал. А мошенник ставит ему условия на глазах у всей России. Мол, иди, петрушка, поработай как следует, а потом поговорим.Не знаю, какую цель ставили ведущие российской программы, но Бойко выглядел ужасно. МММщик Пушилин на его фоне и то был солиднее. Получилось фиаско. И теперь будет очень интересно понаблюдать за реакцией однопартийцев Бойко в Оппоблоке, где давно уже идет борьба между людьми Бойко и Фирташа с одной стороны и людьми Ахметова с другой. БольшАя часть Оппоблока считает Бойко слабым кандидатом и не хочет его выдвижения на выборах, а вместо него хотят выдвинуть Вилкула. Хотят провести праймериз, чтобы на них определить кандидата. И после такого провального эфира у Бойко наверняка ещё поубавится сторонников. Потому что не тянет он на лидера от слова совсем. Даже в комфортном российском эфире выглядит бледно. Лебезить перед Пушилиным – последнее дело. И это даже не вопрос политических взглядов. Это вопрос негласных понятий, которые много значат для электората Оппоблока. Кандидат в президенты не может так позориться. Более подробный обзор программы с участием Бойко сделал в видеоблоге

Gepostet von Денис Казанский am Freitag, 2. November 2018

За словами Дениса Казанського, як не дивно, Мммник Пушилин на тлі маститого екс-регіонала і то виглядав солідніше. Журналіст зазначає, що особисто йому цікаво побачити реакцію однопартійців Бойко. Адже вже давно немає цілісного блоку регіоналів, в таборі «біло-синіх» давно вже йде боротьба між людьми Бойка і Фірташа, і людьми Ахметова. Практично 60% в «Оппоблоку» вважає Бойко непрохідним кандидатом і не хоче підтримувати на виборах, а замість нього хочуть запропонувати кандидатуру Вілкула. Запустити праймеріз, щоб визначити кандидата.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh