Авторські статтіЗдоров'я

Терміни косметологічної індустрії, які повинна знати кожна жінка

Не можете відрізнити хайлайтер від люминайзера? Слова «флюїд», «вечірка» і «шімер» для вас звучать страшно і дивно? Ми зібрали найпопулярніші терміни, які використовуються в б’юті-індустрії. Читаємо і вчимо!

Лице

Бьюти-ликбез от А до Я: 45 терминов, которые нужно знать

Антисерн. Цей засіб використовується для того, щоб приховати темні кола під очима. До його складу входять речовини, які освітлюють шкіру. Може бути як в рідкому вигляді – в якості крему, так і в сухому – у вигляді стіки.

Болюс. Червона глина, яка застосовується при виготовленні рум’ян, помад і пудрити.

Блаш. Так називають однотонні рум’янці.

Бронзери або бронзант. Засіб, призначений для додання шкірі засмаглого увазі. Головне – не переборщити з нанесенням цього чарівного засобу. Памятайте, що матові бронзери використовуються для всього обличчя, а вісь блискучі бронзанти краще використовувати для області декольте чи можна нанести трохи на щоки.

Вуаль. Пудра, завершуюча макіяж. Крім того, що закріплює макіяж, вона прибирає залишки шкірного жиру, тім самим мінімізує ризик появи некрасивого жирного блиску на обличчі.

Гліттер. Засіб, що містить блискітки і підходить для вечірнього або святкового макіяжу.

Гіалуронова кислота. Саме завдяки їй шкіра пружна й еластична. До речі, креми, що містять цю чарівну кислоту, не дають такої видимий ефект, як ін’єкції з гіалуронової кислотою (наприклад, мезотерапія). Крем лише утворює захисний шар, яка утримує вологу. А вісь мезотерапія зволожує шкіру зсередини і бореться з ненависними зморшками.

Бьюти-ликбез от А до Я: 45 терминов, которые нужно знать

Кабукі. Велика кисть у вигляді помазка. Саме з її допомогою наноситься розсипчаста мінеральна пудра або пудра-вуаль.

Каолін. Біла глина, яка використовується при виготовленні очищаючих масок, пасти пудр і кремів. Завдяки своїм властивостям каолін абсорбує жир і надає протизапальну дію.

Коректор. Інша назва антисерна. Також призначений для маскування недоліків шкіри. Можна наносити безпосередньо на недосконалий ділянку. Коректори бувають двох видів. Це освітлюючі, які наноситься за принципом освітлення – в центр чола, підборіддя, на спинку носа), і затінюючі – ними можна підкреслити рельєфність особини.

Консилер, як і коректор і антисерн, відмінно маскує недоліки шкіри. Буває різних тонів, все залежить від того, що ви хочете заховати – синці, прищики, веснянки, зморшки і т. д. Можна наносити засіб як під тональний крем, так і після.

Люминайзер. За складом схожий з глітером, але містить значно меншу кількість блискіток. Люминайзер має текстуру пудрити і призначений для додання обличчю, так бі мовити, сонячного сяйва завдяки освітлювальному ефекту.

Метеорити. Це пудра у вигляді кульок або в спресованому вигляді. Її світловідбиваючі частинки допомагають вирівняти тон шкіри. До речі, кульки різних кольорів призначені для різних цілей. Наприклад, рожеві надають шкірі свіжий тон, зелені надають сяючий вигляд і прибирають жовтизну, білі кульки грають роль освітлення, тобто высветляют шкіру, а золоті кульки надають легке мерехтіння.

Бьюти-ликбез от А до Я: 45 терминов, которые нужно знать

Віддушки. Вони надають приємний запах косметичних засобів. На сьогоднішній день у косметиці використовуються гіпоалергенні віддушки, щоб уникнути побічних реакцій.

Праймер. З іншого – база або основа під макіяж. Буває безбарвним, а також можна підібрати кольоровий тон шкіри. Праймер хороший тім, що він готує шкіру до нанесення тонального крему. Його частинки заповнюють всі нерівності і тон лягає рівно. Крім того, він вбирає надлишки жиру, роблячи шкіру матовою, бархатистою, а тон може довго триматися. Також є праймери для губ і під туш. Перші дозволяють помаді лягати рівно і триматися довше, а другі – надають обсяг.

Софтнер. Загальна назва косметичних засобів, які призначені для зволоження шкіри. Креми, лосьйони, сироватки, бальзам і багато іншого.

Спонж. Спеціальна косметична губка для нанесення макіяжу. Бувають різної форми: круглі, трикутні та квадратні. Завдяки спонжу тональний крем лягає рівно, без різких переходів і чітких кордонів.

Транспарентна пудра. Це прозора пудра, яка матує шкіру і непомітна на шкірі.

Тонік. Лосьйон, який не тільки очищає шкіру, але і дозволяє поживним речовинам кремів проникати глибоко під шкіру. Найчастіше дівчата нехтують цим засобом. А даремно! Тоніки бувають різними: очисними, протизапальними, зволожуючими і навіть відбілюючими.

Бьюти-ликбез от А до Я: 45 терминов, которые нужно знать

Фіксатор. По-іншому – закріплювач макіяжу. Випускається в якості спрею, і його головна мета – забезпечити стійкість вашого макіяжу.

Хайлайтер. Коректор, який освітлює обличчя. Може бути і в сухому вигляді, і в рідкому.

Кольорова база під макіяж. Нанесення такої бази вимагає певного досвіду. Основні кольори – це зелений, який прибирає почервоніння, бузковий, що маскує жовтизну, тілесний додасть обличчю здоровий вигляд, а білий вирівнює шкіру.

Шімер. Засіб для додання блиску і сяйва шкірі. Завдяки мерехтливим частинкам, які входять до його складу, шкіра стає більш гладкою і сяючою. Блискітки шиммера крупніше, на відміну від люмінайзера. І також треба бути акуратним з його використанням: для денного макіяжу це не найкращий варіант.

Еловер. Загальна назва косметичних засобів, які можна використовувати для різних цілей. Наприклад, універсальна пудра, яку можна нанести в якості рум’ян або рум’яна, які зіграють роль тіней.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України