ЄС|NATOНовини

Директор Вконтакте назвав дії української міліції рекетом

Технічний директор російської соціальної мережі “Вконтакте” Микола Дуров назвав дії українських правоохоронців стосовно вилучених раніше серверів “звичайним рекетом”.

На думку Миколи Дурова, основна мета звинувачень полягає в тому, щоб остаточно конфіскувати і перепродати сервери вартістю 500 тисяч доларів.

“Я здивований нашою популярністю серед українських любителів дитячої порнографії. Невже їх 31 мільйон у 45-мільйонній країні?”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі, коментуючи інформацію міністерства доходів і зборів України, яке заявило, що на вилучених серверах “Вконтакте” виявилидитячу порнографію.

Окрім цього, технічний директор “ВКонтакте” написав на своїй сторінці, що чекав подібних звинувачень.

Експертиза встановила, що незаконна інформація перебувала на серверах із грудня 2012 року, і тільки в період з 14 по 26 червня її переглянули 31 мільйон людей, йдеться у повідомленні міндоходів.

За інформацією Інтерфакс-Україна, 11 липня проти “Вконтакте” відкрили кримінальне провадження.

На думку Миколи Дурова, основна мета звинувачень полягає в тому, щоб остаточно конфіскувати і перепродати сервери вартістю 500 тисяч доларів.

Додамо, що 27 червня технічний директор соціальної мережі “Вконтакте” Микола Дуров заявив, що правоохоронні органи в Києві вилучили сервери компанії. Міндоходов зі свого боку тоді заявляло, що вилучене слідчими у компанії ТОВ “Дата-Айікс ЮЕЙ” комп’ютерне обладнання не має відношення до роботи соціальної мережі “Вконтакте”.

Захід.нет

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України