Техно

Dying Light обзавівся другим безкоштовним доповненням

Шанувальників хоррору Dying Light очікує сюрприз. Справа в тому, що розробникі продовжили додавати в арсенал користувачів безкоштовні програми. Новинка надійшла днями і являє собою набір зброї для спецоперацій.

Воно отримало назву Lethal Inventions, встановивши додаток гравець отримує сокира. Ніж або револьвер. Для боротьби з віртуальними монстрами всі ці на перший погляд не дуже потужні пристосування «заточені» на бонусні можливості. Сокира працює в комбо-режимі, ніж дозволяє наносити блискавичний шкоди. Про револьвері особливе слово. Цей девайс дозволяє після п’яти попадань у голову противника робити шостий постріл нищівним. Крім трьох основних видів зброї для спецоперацій розробникі забезпечили комплект ще і фірмовим гайковим ключем.

На цьому, як і було обіцяно безкоштовні подарунки не закінчаться. До кінця року розробник планує виконати свою обіцянку до кінця. Нагадаємо, що фанатів гри чекає ще вісім подібних доповнень. Розробники, як і раніше, готові до обговорення грі з її шанувальниками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України