В iPhone неполадки при роботі з WhatsApp

Користувачі американських смартфонів iPhone, чиї пристрої функціонують на базі операційної системи iOS 11, повідомили про неполадки при роботі з WhatsApp. Після чергового оновлення сервісу на «яблучні» девайси перестали приходити повідомлення.

Раніше світові хакерські угруповання неодноразово намагалися зламати сервіс WhatsApp, щоб незаконним шляхом заволодіти особистими даними користувачів. В результаті інтернет-зловмисники могли відвести з банківських рахунків жертв злому чимала кількість грошів. Зіткнувшись з новими проблемами в роботі з WhatsApp сьогодні вранці, користувачі сервісу знову забили тривогу, вирішивши, що їх грабують. Однак на цей раз збої викликані не вірусними посиланнями, а технічними проблемами на сервері розробників. В даний час в WhatsApp знають про існуючі проблеми, активно усуваючи їх.

Згідно з текстом масових скарг користувачів американських смартфонів iPhone, під час блокування екрану девайса вони не отримують відповідне оновлення, також з екрану «яблучного» пристрою зник червоний значок, а пересилати фото стало практично неможливо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh