Авторські статтіТехно

В iPhone неполадки при роботі з WhatsApp

Користувачі американських смартфонів iPhone, чиї пристрої функціонують на базі операційної системи iOS 11, повідомили про неполадки при роботі з WhatsApp. Після чергового оновлення сервісу на «яблучні» девайси перестали приходити повідомлення.

Раніше світові хакерські угруповання неодноразово намагалися зламати сервіс WhatsApp, щоб незаконним шляхом заволодіти особистими даними користувачів. В результаті інтернет-зловмисники могли відвести з банківських рахунків жертв злому чимала кількість грошів. Зіткнувшись з новими проблемами в роботі з WhatsApp сьогодні вранці, користувачі сервісу знову забили тривогу, вирішивши, що їх грабують. Однак на цей раз збої викликані не вірусними посиланнями, а технічними проблемами на сервері розробників. В даний час в WhatsApp знають про існуючі проблеми, активно усуваючи їх.

Згідно з текстом масових скарг користувачів американських смартфонів iPhone, під час блокування екрану девайса вони не отримують відповідне оновлення, також з екрану «яблучного» пристрою зник червоний значок, а пересилати фото стало практично неможливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.