Новини з Австрії

Двоє людей загинули в страшній лобовій аварії в Зальцбурзі

Два невеликих фургони зіткнулися лоб в лоб в австрійському Понгау в суботу вранці. Загинули обидва пасажири транспортних засобів.

Незадовго до восьмої години в суботу 58-річний чоловік зі Штирії їхав на фургоні в бік Радштадта по шосе B320 Ennstal-Straße. 27-річний румунський водій також їхав на фургоні трасою B320 у напрямку Мандлінга. У муніципалітеті Швемберг з невідомих причин сталося лобове зіткнення двох транспортних засобів.

Двох пасажирів довелося рятувати з транспортних засобів за допомогою рятувальних ножиць. Смерть пасажира штирійського водія, 29-річного уродженця Верхньої Австрії з району Шердінг, констатували на місці ДТП. Пасажира ж румунського водія, 19-річного румуна, спочатку вдалося реанімувати. Він помер під час транспортування до лікарні рятувальним вертольотом.

Двох водіїв було витягнуто з транспортних засобів рятувальниками та після надання першої допомоги доправлено до лікарень рятувальним вертольотом і машиною швидкої допомоги.

Прокурор Зальцбурга розпорядився залучити експерта і взяти зразки крові у двох водіїв. Експерт провів огляд місця події. Результати конкретної аварії є предметом подальшого розслідування.

Шосе B320 було закрито для руху в обох напрямках з моменту аварії до 12.15.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України