Новини з Австрії

В Австрії психологиня, обвинувачена в знущаннях

Ажіотаж навколо гарнізону в Граці: армійський психолог, яка звинувачується в психологічний терорі і знущанні не тільки не звільнена, а й на межі повернення на високу посаду.

Як уже повідомлялося, є серйозні звинувачення на адресу службовця федеральної армії в штирійському гарнізоні. Військова психологиня з кваліфікаційної комісії знущалася над співробітниками, солдатами і призовниками протягом багатьох років, починаючи з 2014 року. Вона перевіряла підлеглих перед кожним походом до туалету, поперемінно називаючи їх “ідіотами”, “свинями” або “тупими засранцями”.

Чоловікові (58 років) доводиться запитувати її дозволу для відвідування туалету. Повідомляється також, що вона висловлювала зауваження на адресу свого начальства (“Hat keine Eie”) і збройних сил загалом (“Drecksverein”, “Tr*ttel”). Найгірше: подейкують, що психологиня висловлювала расистські та зневажливі коментарі на адресу призовників, яких називала “чортовими канаками” і “чортовими турками”.

У справу тоді втрутилася навіть парламентська комісія Федеральних збройних сил. Згадану людину охарактеризували як проблемну людину, “яка спричиняла конфлікти, робила недоречні заяви, інсинуації та зневажливі оцінки”. Але вони, вочевидь, усе ж вирішили її не звільняти. Після тривалого розслідування та численних скарг, слухань і навіть судових справ у цій справі жінку просто перевели.

Але тепер новий поворот – здається, все залишилося без наслідків. За інформацією ЗМІ, скандальна особа претендує на вакантну посаду головного психолога – попри чіткі вказівки федерального міністерства про те, що її більше не буде допущено до роботи. За даними пресслужби Збройних сил, процес відбору ще триває і її шанси досить високі.

Посада старшого психолога відіграє ключову роль. Він ухвалює рішення про придатність молодих людей для працевлаштування, а також готує юридично дійсні психологічні висновки. Серед співробітників існує великий страх, що скандальний чоловік знову з’явиться з новою владою на своєму старому місці роботи, як ні в чому не бувало, – справжня образа для тих, хто вже давно страждає від передбачуваних знущань з боку жінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України