Новини з Австрії

“Іслам переможе”: вандали нанесли такі написи на стіни церкви у Відні

Церква Антонскірхе у Фаворитені знову стала місцем злочину. Цього разу стіни біля входу до церкви прикрасили тривожні ісламські вислови.

Фаворитен нині є найбільш неспокійним районом Відня. Негативні заголовки продовжують з’являтися в ЗМІ про 10-й округ. Через ножові поранення, відсутність поліції та зростаючу імміграційну проблему район тепер відомий за межами міста. Тепер черговий злочин із району робітників та іммігрантів, який із населенням близько 220 000 осіб є одним із найбільш густонаселених районів Відня.

У кінці Ройманплац можна побачити зелений купол парафії Святого Антона. На відміну від галасу й метушні на Фаворитенштрассе, велика цегляна будівля здається оазою спокою в цьому районі. Але при найближчому розгляді здається, що навколо церкви зовсім не тихо. Деякі з червоних цеглин нещодавно були забруднені ісламськими, а іноді навіть ісламістськими висловами.

Поруч із входом до церкви на стіні чорною ручкою написані вислови, імовірно покликані привернути увагу відвідувачів церкви. “Іслам переможе, з вами або без вас”, “Deen over Dunya” (“Релігія понад мирське життя”) або “Моліться, поки не стало надто пізно” – ось лише деякі з численних висловлювань на стіні.

Ця форма вандалізму також приголомшила державного голову Віденської партії ÖVP Карла Марера. “Ми перебуваємо на вирішальному поворотному етапі. Написи на стінах церкви на Антонсплац у Відні-Фаворитені є безпомилковим попереджувальним сигналом, який ми не можемо ігнорувати”, – сказав Марера.

Він розглядає графіті як проблему культурної ізоляції груп мігрантів. “Зараз настав той момент, коли ми, громадяни цієї країни, повинні встати і рішуче протистояти цьому виклику. Ми повинні діяти зараз. Давайте разом пошлемо чіткий сигнал про те, що в Австрії немає місця екстремізму”, – закликає Марер.

Наразі розслідуванням цієї справи займається Земельне управління державної безпеки та боротьби з тероризмом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України