Новини з Австрії

Двоє агресивних румунів в Австрії напали на відвідувача ресторану з молотком та покусали поліцейського

33-річний та 46-річний чоловіки напали на гостя з молотком у ресторані австрійського міста Енса та врешті-решт покусали поліцейського.

Вперше двох румунів, які проживають у Відні, поліція взяла на замітку з приводу побутової агресії в квартирі. Коли 33-річного викликали до поліції Енса, серед іншого, він там не зміг пред’явити водійські права, тому що у нього їх просто не було. Йому заборонили керування автомбілем. Тоді за кермо сів 46-річний, але під впливом наркотиків, як і підозрювала поліція. Тому його зупинили, і змусили пройти тест на наркотики, який виявився позитивним. У 46-річного чоловіка відібрали ключі від машини та водійські права.

Але й без авто два румуни не заспокоїлися і продовжували гуляти на повну. Після опівночі вони погрожували вбити гостя у ресторані Енса, а також напали на нього з молотком. Крім того, вони замкнули двері ресторану та нікого не випускали на вулицю. Інший гість втрутився та викликав поліцію.

Румуни були заарештовані, доставлені до поліцейської дільниці Енса і поміщені в камеру попереднього ув’язнення. Там вони дряпали і пошкоджували стіни своїми кільцями. При допиті обидва продовжували поводитися агресивно, а коли на 33-річного чоловіка вдягли наручники, він вкусив офіцера за руку. Поліцейський отримав рану, хоч і був у рукавичках. За повідомленням поліції, обох румунів перевели у в’язницю Гарстен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України