Два празьких ресторани попалися на дискримінації іноземців

Чеська торгова інспекція (ČOI) оштрафувала два празьких ресторану за дискримінацію іноземців. Кожен заклад повинен заплатити за 60 тис. крон. Про це відомство повідомило на своєму офіційному сайті.

У першому випадку інспектори інкогніто і по черзі відвідали кафе Clock caffé на Староместскій площі. Обидва нікого однакові замовлення, однак один говорив англійською мовою, інший – на чеському. Іноземному клієнту рахунку 460 крон офіціант додав додаткові 50 крон за «обслуговування», тоді як від чеського гостя попросили тільки 460 крон безпосередньо за страви.

В іншому випадку співробітники навідалися в ресторан Café Restaurant на Стрілецькому острові. Там ситуація майже в точності повторилася. Тільки в цей раз англомовному клієнту включили в рахунок 75 крон як «рекомендовані чайові».

Дані перевірки відбулися на початку року. Інспекція розказала і про недавніх випадках дискримінації. З 8 перевірок, які пройшли 20 вересня, на дискримінації іноземців попалися три ресторани. В одному з випадків офіціант виставив російськомовним гостям правильний рахунок на 1567 крон, але решту з двох тисяч повернувши неповністю – тільки 100 крон.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh