Політика

Сьогодні день народження відзначає далеко не рядовий політик, не тимчасовий політичний «актор» – Петро Порошенко

Справжнього лідера та державника визначають його перемоги та досягнення. Щирість перед людьми та відданість державі – невід’ємна частина життя державного діяча. Що залишить після себе Президент? Який спадок від нього дістане країна? Якою його постать увійде до підручників історії?…

Такі слова привітання для 5-го Президента України написав Владислав Христофоров на своїй сторінці у Фйесбук

Сьогодні день народження відзначає унікальний політик та, не побоюсь цих слів, державний діяч. Історія його життя унікальна сама по собі. Вишкіл, який він пройшов; втрати, які доводилося тяжко пережити; війна, що припала на роки його правління – це все його життя. З самих початків зародження української політики він в ній. З самих початків зародження українського бізнесу та підприємництва – він у грі. Людина, що увібрала в себе талант як бізнесмена вищого рівня, так і політика світових, по суті, велечин. Чи багато людей так само довго тримають планку? Чи всі здатні крізь роки просувати власні ідеї та позиції? Чи кожен Президент попри всі негаразди здатен не поступатися інтересами країни? – ні. Але всі найкращі чесноти, попри помилки, непростий характер і тяжкі виклики життя залишилися при ньому. П’ять років війни, п’ять років трагедій і потрясінь, але він на службі. Кожного дня, кожної ночі – робота. Кожного дня новини про втрати. Біль, смуток, розпач? Стимул боротися далі? Стимул йти до мети, до перемоги та розквіту держави? Що рухало цю людину? Що рухає її зараз, попри поразку та зраду? Про що думає Президент? Щирі почуття? Розуміння відповідальності та того шансу, що був дарований йому долею та власною тяжкою працею? Певно так…

Сьогодні день народження відзначає далеко не рядовий політик, не тимчасовий політичний «актор», а фігура, значення якої у світі колосальне. Уявіть, один з лідерів далеко не найбагатшої східноєвропейської країни, який знайомий майже з усіма світовими лідерами. Який не просто їх знає та може спілкуватися на рівних, але й дружить з багатьма з них. Людина, яку безмежно поважають на заході, яка є бажаним гостем багатьох форумів та бізнесових «ланчів». Людина, що здатна прямо в очі політикам держав лідерів казати те, що потрібно для блага його країни.

Я дякую вам, Петре Олексійовичу, за те, що в останні роки я, та тисячі таких як я почали цінувати свою країну по справжньому. За цінності, за історію, за боротьбу, за музику, культуру, мужність, красу – за все. Було відроджено багацько державних символів. Ми повернули собі те, що колись втратили, а більшість вже й забула про це – гордість за власну країну. За її зовнішню політику. За її спроможності та потенціал, за те, що ми можемо і гори звернути, якщо будемо разом. Досягли того, про що навіть не могли мріяти. Томос, робота інституту національної пам’яті, армія, служба у якій є престижною, безвіз та багато іншого. Ми провели справжню революцію за останні роки. Зроблено багато, і могло б бути ще більше, але час…. Обставини..

Історія винесе найкраще. Не залишиться ні брехні, ні заздрощів, ні образ. Все буде так, як і має бути. Урок майбутнього дасть нарешті українцям зрозуміти, що таке державність, а що таке власні короткочасні потреби.

Пане Президенте, впевнений, що найкращим подарунком для вас будуть вітання від сотень тих, хто вас щиро підтримує. Від тих, хто цінує вашу роботу, її досягнення та сили, що ви витрачаєте кожного дня. Я дякую вам за все. І за горе і за радість і за гордість. За все те, що ми пережили разом, на одному диханні останні п’ять років. Найкращі п’ять років. П’ять років боротьби й виборювання. ДЯКУЮ!

С Днем Народження, пане Президенте!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України