Автоновини

Два мільйони доларів задонатили на дрони для України, але була умова

Чеський мільярдер Ян Барта готовий віддати 2 мільйони доларів на FPV-дрони для ЗСУ. Щоправда, виставив умову – гроші будуть за ретвіти його повідомлення в соціальній мережі Twitter.

У соцмережі він написав, що за кожен ретвіт відправить по 100 доларів США на рахунок проєкту Nemesis, що збирає кошти на 10 тисяч FPV для України.

У заяві він також зазначив, що нинішній час нагадує йому часи розквіту гітлерівської Німеччини напередодні початку Другої світової війни. Тепер фашистська Росія розв’язала агресивну війну, а новим Гітлером став Путін.

“Ми живемо в час, який дедалі більше нагадує другу половину 30-х років. Я не міг жити сам із собою, усвідомлюючи, що я нічого не зробив, щоб зупинити іншого Гітлера”, – написав Барта у своєму повідомленні.

Водночас Барта зазначив, що його ліміт на акцію становить два мільйони доларів. У соцмережі чеський мільярдер звітував про кількість перепостів і, відповідно, про суми коштів, які він уже перевів на закупівлю дронів для українських військових.

А вже на початку вівторка, 20 лютого, Барта повідомив, що кількість ретвітів сягнула поставленої межі, а це дає йому змогу переказати всі обіцяні два мільйони доларів. Благодійник із Чехії в рамках цієї акції вже перерахував на закупівлю FPV-дронів 400 тисяч доларів. Решту суми буде відправлено за кілька днів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України