Техно

Apple саботує роботу неофіційних сервісних центрів

Установка батареї за допомогою приватних майстрів може обернутися проблемою для власників

«Яблучні» смартфони перестають показувати статус батареї і видають текстове повідомлення про неможливість підтвердити її оригінальність, а тому інформація про її стан буде недоступна. За великим рахунком для деяких користувачів проблема може бути і зовсім не критичною, проте вона вже є. І щось підказує, що це тільки початок, так як з оновленим ЗА смартфоні почали помічати втручання сторонніх ремонтників, а тому в майбутньому привести до такого результату може не тільки заміна акумуляторної батареї.

Незважаючи на те, що ця невелика неприємність ніяк не впливає на роботу смартфона, довідатися ступінь зносу просто не вийде, що не дуже зручно. Дивно і те, що проблема була помічена спеціалістами iFixit і на оригінальних акумуляторах. Видно, що компанія намагається всіма силами обмежити свою продукцію не тільки від стороннього «заліза» начебто роз’ясненнями єму для навушників на 3,5 мм, але і від сторонніх умільців.

Далеко не у кожного власника iPhone є можливість звернути в офіційний сервісний центр для своєчасної лагодження девайса, а тому виходить, що своїми діями Apple просто саботує роботу майстрів неофіційних сервісних центрів. І якщо про проблеми не повідомили у мережі, багато з них могли б зіткнутися з хвилею негативу від своїх клієнтів у зв’язку з «неофіційними» компонентами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України