Авторські статтіТехно

Дослідники з США пояснили виникнення невиліковного раку

Дослідники з Університету Дьюрка в США в ході своїх недавніх дослідів встановили і надалі пояснили механізм виникнення виду раку, який не лікується. Справа в тому, що ракові клітини мають здатність запрограмувати свій метаболізм, що призводить до ураження нових органів.

За словами фахівців, вторинні злоякісні ракові клітини, що з’явилися в товстій кишці, для свого росту використовують фруктозу в печінці. Справа в тому, що в дефектних ракових клітинах і в їх метастазах є такі гені, які проявляли активність в початковій пухлини. Одночасно з цим профілі експресії ДНК в печінці мають відмінності від таких же профілів в легенях. Це означає, що клітини мають можливість пристосовуватися до нового середовища. Наприклад, може посилюватися робота ряду генів, які відповідальні за розщеплення цукру фруктози. Остання міститься в оброблених харчових продуктах. Така «підживлення» дає можливість раковим клітинам дуже швидко ділитися і розходитися по організму.

Дослідники уточнюють, що їх відкриття дуже важливе, адже на його основі можна створити нові методи терапії невиліковних ракових утворень, а також запобігти їх появу взагалі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.