Дослідники з США пояснили виникнення невиліковного раку

Дослідники з Університету Дьюрка в США в ході своїх недавніх дослідів встановили і надалі пояснили механізм виникнення виду раку, який не лікується. Справа в тому, що ракові клітини мають здатність запрограмувати свій метаболізм, що призводить до ураження нових органів.

За словами фахівців, вторинні злоякісні ракові клітини, що з’явилися в товстій кишці, для свого росту використовують фруктозу в печінці. Справа в тому, що в дефектних ракових клітинах і в їх метастазах є такі гені, які проявляли активність в початковій пухлини. Одночасно з цим профілі експресії ДНК в печінці мають відмінності від таких же профілів в легенях. Це означає, що клітини мають можливість пристосовуватися до нового середовища. Наприклад, може посилюватися робота ряду генів, які відповідальні за розщеплення цукру фруктози. Остання міститься в оброблених харчових продуктах. Така «підживлення» дає можливість раковим клітинам дуже швидко ділитися і розходитися по організму.

Дослідники уточнюють, що їх відкриття дуже важливе, адже на його основі можна створити нові методи терапії невиліковних ракових утворень, а також запобігти їх появу взагалі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh