Життя

Донька Олі Полякової забула скромність. ФОТО

А мама бачила? Оля Полякова – не тільки популярна співачка, але і дбайлива мати.

Щоб відпочити від напруженого концертного графіку по Америці, артистка з дочками поїхала святкувати свій День народження і проводить зимові канікули в жарку Мексику. 36-річна українська зірка естради Оля Полякова з задоволенням поділилася з шанувальниками яскравими фото з відпустки у Мексиці в соціальних мережах. Її донька взяла приклад із матері.

Так, днями на своїй офіційній сторінці в Instagram 14-річна дівчинка опублікувала яскраве фото на пляжі. Маша позує на тлі неймовірно красивого пейзажу на узбережжі Карибського моря. З одягу на дівчинці лише купальник, а сама Маша повернулася до камери спиною, так, щоб користувачі могли розгледіти її апетитні форми.

“Що, якщо я буду постити більше таких фото? “- запитала у передплатників дівчинка.

Варто зазначити, що з тих пір, як Маша скинула пару кілограм ваги, дівчинка веде активні соціальне життя, регулярно публікуючи Instagram особисті фото.

У коментарях під фото шанувальники відзначили, що фото виглядає занадто “пікантно” для такого юного віку дівчинки: “дуже відверто”, “по стопах мами пішла?”, “рано ще такі фотки публікувати”. Передплатники зазивали дівчинку не поспішати дорослішати і насолоджуватися юністю.

Зазначимо, що лише нещодавно Оля Полякова завершила перші гастролі “Королева ночі” по Америці і Канади, виступивши в Майамі, Торонто, Чикаго і Нью-Йорку. До речі, концертні шоу там зібрали повні зали шанувальників творчості української співачки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України