Поради

Домашній Інтернет у Львові: як вибрати тариф

Надійність, стабільне з’єднання, великий вибір тарифів  для різних категорій користувачів – це ще не всі переваги домашнього Інтернету від провайдера Volia. Компанія успішно працює на ринку понад 18 років, і за цей час завоювала довіру користувачів. Підключення швидкісного Інтернету у Львові відкриває багато нових можливостей не лише для розваг, а й для роботи, спілкування, саморозвитку. Ви зможете підключити кілька пристроїв, і це не вплине на швидкість Інтернету. Volia активно впроваджує інноваційні технології та докладає максимум зусиль для покращення якості обслуговування. Детальніше за посиланням https://volia.com/ukr/lviv/.

Як правильно обрати тариф

Щоб користуватися швидкісним Інтернетом від Volia без перебоїв, варто правильно обрати тарифний план. Для цього зверніть увагу на такі нюанси:

 • Ваші потреби. У кожного з нас — різні потреби, тому з’ясуйте для чого ви найчастіше використовуєте доступ до Інтернету. Хтось не уявляє життя без соціальних мереж, фільмів, серіалів. А хтось використовує Інтернет для роботи.
 • Доступні тарифи. Ретельно проаналізуйте пропозиції провайдера. На сайті Volia є інформація про різні тарифні плани. А якщо у вас виникли додаткові запитання, можна звернутисяу колл-центр  Volia. Зверніть увагу на швидкість, об’єм трафіку, вартість та умови, додаткові послуги.
 • Вартість. Ціна — важливий критерій, але не головний. Не забувайте про співвідношення ціни і якості. Не варто обирати найдешевший пакет, адже не завжди ви отримаєте обіцяну швидкість і якісне обслуговування. Volia цінує довіру абонентів, пропонує великий вибір тарифів для різних категорій користувачів.

Які переваги та послуги пропонує абонентам Volia

 1. Великий вибір тарифних планів. Ви можете обрати той, що відповідає вашим потребам.
 2. Кабельний та безпровідний Інтернет зі швидкістю до 200 Мбіт/с.
 3. Доступ до цифрового та інтерактивного ТВ. Ви зможете переглядати рейтингові телеканали  у чудовій якості  та без нав’язливої реклами.
 4. Доступ до спортивних каналів, універсальні підбірки фільмів.
 5. Оренда додаткового обладнання. Ви можете взяти в оренду ТВ-тюнер, WI-FI роутер на час користування послугами.
 6. Просте підключення. Підключення всього за 1 гривню — з Volia це реально. Для того, щоб підключити пакет послуг, варто перевірити наявність покриття на сайті та залишити заявку. Оператор вам перетелефонує та уточнить всі деталі.
 7. Акції та знижки. Ви можете обрати вигідний пакет послуг, наприклад Інтернет+ТВ, і зекономити ще більше. Volia часто пропонує знижки, проводить акції. Разом вигідніше!
 8. Надійна  технічна підтримка. У будь-який момент ви можете зателефонувати у службу технічної підтримки і отримати фахову консультацію. Кваліфіковані менеджери готові надати консультацію у будь-який час!

А ще зручно стежити за балансом за допомогою персонального кабінету на сайті провайдера. Переваги співпраці з Volia оцінили абоненти у різних містах України. Їх кількість постійно збільшується, і це найкраща оцінка роботи компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України