Новини

Бонуси в БК Favbet

Букмекерська контора Favbet працює на ринку ставок з 1999 року. Це один з найдосвідченіших представників сегмента. Компанія має гідну репутацію і користується попитом серед любителів ставок. Одним з факторів успіху є бонуси. Так, пропозиція букмекерської контори не найщедріше на ринку, але воно дозволяє клієнтам підзаробляти без особливих зусиль.

Як отримати бонус

Почніть з найпростішого – станьте повноцінним клієнтом букмекера, створивши особистий кабінет. Складнощів при реєстрації зазвичай не виникає. Вітальний бонус складає 100% від суми першого депозиту, але не більше 4000 грн. Для цього потрібно поповнити рахунок від 100 грн і очікувати отримання. Ви також можете вибрати один з бонусів та промокоди на Фавбет. Давайте їх розглянемо.

  • Ставка без ризику. Букмекерська компанія Favbet пропонує новим клієнтам робити ставки, не ризикуючи своїми грошима. Суть така: ви робите ставку до 500 грн, і якщо вона не «заходить», гроші повертаються на депозит в такому ж розмірі. Букмекерська контора встановила вимоги щодо коефіцієнтів. Про це ми поговоримо в наступному розділі.
  • Експрес дня. Після того, як ви зберете акумулятор, букмекерська контора збільшить свої коефіцієнти на 10%. Клієнт повинен вибрати події для ставки зі списку, наданого букмекерською конторою. Це матчі, які користуються найбільшою популярністю серед гравців.
  • FavBet проти нудного футболу. Умови бонусної програми наступні: клієнт робить ставку на гол певного гравця, і якщо хоча б один матч Ліги Favbet закінчується нічиєю, гроші повертаються на рахунок, навіть якщо результат ставки негативний. Ліга Favbet – це матчі, які букмекерська контора вибирає для участі в акції.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація щодо конкретного бонусу, відвідайте сайт і https://golosgromadu.info/

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БОНУС

  • Ставка без ризику. Бонус надається за ставки, зроблені з коефіцієнтом більше 1,5. Якщо це експрес або система, коефіцієнт кожного заходу повинен бути не менше 1,5.
  • Експрес дня. Акція передбачає підбір матчів букмекерською конторою. Гравець оцінює пропозицію і вирішує, грати чи ні. Якщо експрес «прибуває», коефіцієнт збільшується на 10%.
  • FavBet проти нудного футболу. Мінімальна ставка – 25 UAH / 5 EUR / 5 USD / 50 RUB. Бонус нараховується тільки на ставки, зроблені до початку матчу.

FAQ

ᐉ ЯК ОТРИМАТИ БОНУС?

✅ Необхідно виконати умови, прописані в правилах акції. У деяких випадках потрібна певна норма, в деяких випадках потрібен зібраний акумулятор.

ЯК ВІДІГРАТИ БОНУС?

✅ Бонуси від Favbet – це дуже простий засіб заробітку. Вам необхідно відіграти бонус вітального депозиту – відіграти бонус потрібно 15 разів, якщо сума депозиту від 100 грн до 599,99 грн. Якщо ви поповнили рахунок на 600 і більше гривень, то відіграш бонусу повинен бути 25 разів. Коефіцієнт не нижче 1, 5.

Спеціальні пропозиції не передбачають відіграшу. Кошти, отримані в результаті участі в акції, зараховуються на основний рахунок. Виведення доступне негайно.

ЯК АКТИВУВАТИ БОНУС?

✅ Потрібно виконати умови, після чого бонус нараховується автоматично. Наприклад, 10% коефіцієнта за умовами акції «Експрес дня» нараховується відразу після успішного результату ставки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України