Техно

Плити індукційні та інша сучасна техніка для кафе послужать запорукою успіху

Принципи роботи індукційних плит

Плита – необхідне обладнання для професійної кухні. Це останнє слово кухонної техніки, які підкорили багатьох кулінарів своєї ергономічністю та функціональністю. Завдяки популярності та затребуваності, в даній сфері з’являються все нові розробки, застосовуються сучасні технології.

Робочий принцип індукційної плити пов’язаний з явищем електромагнітної індукції – струм виникає в замкнутому контурі, завдяки зміні магнітного потоку. Дане явище відкрито англійським фізиком Майклом Фарадеєм в 1831 році, і з тих пір широко застосовується в різних сферах діяльності (електричні трансформатори). Індукційна плита має склокерамічну поверхню, під якою розміщено котушку (первинна обмотка) з частотою електроструму 20-60 кГц. Посуд для них служить вторинною обмоткою, через дно якої передаються струми індукції. Саме тому нагрівається ємність, а поверхня залишається прохолодною.

Плюси та мінуси установки, які варто розглянути перед покупкою:

1. Ощадливість – не вимагає енергії для розігріву спіралей і пластин.

2. Швидкість – обігріває днищі посуду, а не свою поверхню, тому процес значно прискорюється.

3. Безпека – виключається можливість опіку або пожежі (при знятті каструлі нагрів не відбувається). Наявність посуду для кафе на конфорці і її діаметр розпізнається автоматично.

4. Малогабаритність – підійде для будь-якого закладу громадського харчування, незалежно від недоліків кухонного простору.

5. Не підвищує температуру на кухні, зберігаючи тим самим оптимальну робочу атмосферу.

6. Зручна для очищення, оскільки з керамічної поверхні легко змивати будь-який забруднення, а їжа, котра пролилася – не пригоряє.

Купити індукційну плиту можна на сайті магазину ТоргОбруд по кращій ціні. Також ми займаємося встановленням сендвіч-панелей та продажем меблів для бару.

Плити індукційні електричні абсолютно екологічні, оскільки не виділяють небезпечних газів, а рівень тепла набагато нижче допустимої норми. Посуд для них повинна бути емальований, з чавуну або нержавіючої сталі. Інші матеріали можна використовувати, якщо у Вас встановлені звичайні плити промислові електричні або газові.

Види обладнання для кафе

Перед тим як купити обладнання для кафе, барів, ресторанів, слід врахувати майбутнє меню та ознайомитися з різноманітністю асортименту:

1. Теплові установки (плити, печі, розстоєчні шафи т.д.) Призначено безпосередньо для приготування та теплової обробки їжі. Поверхні для смаження мають спеціальне покриття, яке виключає пригоряння, й зберігає смак та аромат страви. Пароконвектомат стане універсальним помічником на Вашій кухні, оскільки може працювати з будь-якими продуктами: обсмажувати, варити, тушкувати, відпарювати, не змішуючи смаки та запахи.

2. Холодильне обладнання для кафе (холодильні шафи, столи, морозильні камери) використовується для зберігання приготованої їжі та сировини в свіжому вигляді. Холодильні вітрини допоможуть красиво представити готові страви, а льодогенератор знадобиться для різноманітних напоїв та коктейлів.

3. Електромеханіка (міксери, промислові м’ясорубки, овочерізки, слайсери). Допоможе оптимізувати процеси на кухні, полегшуючи та прискорюючи роботу кухарів.

4. Додаткові професійні механізми (кавоварки, кавомолки, соковижималки) збагатять меню популярними позиціями та збільшать прибуток, оскільки якісна кава або свіжий сік завжди затребувані серед клієнтів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України