Економіка

До Ужгорода прибула ще одна партія автобусів Електрон

Всі 10 нових сучасних автобусів “Електрон” для міських маршрутів, закуплених цього року, – в Ужгороді. 4 жовтня зі Львова приїхали ще 7 до 3, які прибули 30 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Надалі автобуси проходитимуть усі належні процедури, реєстрацію, оформлення, налаштування на місці встановлених на виробництві технічних систем відео, підрахунку пасажирів тощо. Також відбудеться конкурс на новий, ще один “наскрізний” маршрут – №24, який з’єднає Дравці, Новий район, вулиці Собранецьку, Закарпатську, Загорську, Олександра Грибоєдова, УжНУ, матиме загалом понад 30 зупинок.

Нагадаємо, що минулого року Ужгород придбав на умовах лізингу 10 нових автобусів Електрон. В цьому році Ужгород придбав ще 10 автобусів. Для цього провели конкурс фінансових установ і в ньому з найбільш вигідними умовами переміг “Укргазбанк”. В автобусах, на замовлення комунального підприємства, яке формувалося з урахуванням досвіду водіїв, побажань пасажирів, зроблено деякі внутрішні технічні поліпшення у порівнянні з такою ж моделлю, закупленою торік. Зокрема, сучаснішими та зручнішими зробили сидіння, змінили систему обігріву та охолодження в автобусі, вдосконалили дверні механізми, зробили технічні поліпшення, які зменшать витрати пального, вдосконалили систему відеонагляду, збільшили кількість камер в салоні тощо. Автобуси розраховані на понад сотню пасажирів, мають зручності для перевезення лю\дей з інвалідністю, батьків із дитячими візочками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України