Життя

Аферист хотів розвести студента на гроші. Але кмітливий хлопчина виманив в нього його ж кошти

У жертви був занадто гострий розум

Кмітливий студент з Ірландії став жертвою інтернет-шахрая, але зміг обернути чужу аферу собі на користь. Молодий чоловік включивши кмітливість і виманив у обманщика його ж гроші, а наостанок дав співрозмовнику корисну, але повну сарказму пораду.

Ірландський студент Росс Уолш живе в графстві Кілкенні та може називати себе фахівцем з обману інтернет-шахраїв. Молодий чоловік тричі ставав жертвою онлайн-аферистів і кожен раз виходив зі спілкування переможцем.

В інтерв’ю з виданням Limerick Leader Росс розповів про випадок, який стався з ним у вересні 2019 року. На пошту Уолша прийшов лист від якогось Соломона Ганді. Співрозмовник представився керівником великого підприємства і запропонував студенту купити акції.

“Я хочу, щоб ви інвестували тисячу фунтів в мою компанію в обмін на половину бізнесу. Моя фірма займається торгівлею. Минулого тижня я заробив невелику суму — 35 тисяч фунтів, — чим більше Ганді говорив, тим переконливіше звучали його слова.

Ви можете задатися питанням, навіщо мені потрібна тисяча фунтів, якщо у мене є 35 тисяч. Я хочу ділитися своїми знаннями з молодими, орієнтованими на бізнес людьми. Якщо ви надішлете мені переказ у розмірі тисячі фунтів, то ми зможемо почати негайно і розбагатіти”.

Уолш не сприйняв пораду незнайомця і відказав йому негайно. Однак студент не тільки не переказав гроші, а вирішив познущатися з відправника. Росс пише, що тисяча фунтів — образливо маленька сума і він готовий вкласти в компанію 50 тисяч.

Можливо, в цей момент той, хто називав себе Соломоном, був на сьомому небі від щастя. Росс не став тягнути кота за хвіст: він підробив скріншот банківського переказу, відправив його вимагачеві і негайно отримав тривожну відповідь.

“Він сказав, що гроші поки не прийшли на його рахунок. Я відповів, що банк призупинив транзакцію, запідозривши шахрайство”, — сказав Росс.

 

Уолш продовжував тягнути час і відволікати Ганді. Він запропонував новому бізнес-партнеру використовувати секретний код, щоб не попастися на гачок податкової. Співрозмовники домовилися використовувати слово “м’яч” замість “гроші” і “шайба” для “транзакції”.

Уявляєте, яка плутанина творилася в цей час в голові ошуканця? Однак Росс не збирався зупинятися на досягнутому і впевнено вів гру до кінця. Його останнім ходом стала відповідь на пропозицію для Соломона.

“Я сказав, що банк не хоче звільняти засоби, поки не побачить хоча б невелику суму грошей, перекладену з його рахунку на мій. Все для того, щоб довести, що операція — не шахрайство”, — додав хлопець.

Тут Ганді попався. Він відправив Уолшу 25 фунтів і в ту ж мить помінявся ролями зі своєю жертвою. Після того, як Росс отримав гроші, він відправив співрозмовнику останнє повідомлення, яке не обійшлося без корисної поради.

Текст був написаний секретним кодом парі, ми його заздалегідь розшифрували.

“Соломон, я хочу дати тобі одну пораду. Єдине, що тобі варто знати про бізнес — ніколи не довіряй транзакціям”, — написав молодий чоловік.

На цьому спілкування чоловіків завершилося, але не варто вважати Росса звичайним тролем і хуліганом.

“Я хочу забрати у них час, щоб вони не забирали його в інших”, — зауважив Росс.

Студент пожертвував отримані гроші на благодійність: перевів на рахунок Ірландського товариства боротьби з раком. Він також поскаржився на шахрайство до поліції, тому рахунок Соломона Ганді був заблокований в банку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.