Історія з мораллю про слониху

Історія з мораллю про слониху

Слониха і собака завагітніли одночасно. Через три місяці собака народила шість цуценят. Через пів року собака знову завагітніла, і через три місяці у неї народилася ще дюжина цуценят.

Час минав, собака народжувала в своєму циклі.

На вісімнадцятому місяці собака підійшла до слонихи і запитала: «Ти впевнена, що вагітна? Ми завагітніли в один і той же день, я тричі народила дюжину цуценят, і тепер вони виросли, щоб стати великими собаками, однак ти все ще вагітна. Що відбувається?”

Слониха відповіла: «Є дещо, що я хочу, щоб ти зрозуміла. Я ношу НЕ цуценя, а слона. Я народжую тільки одного за 2 роки. Коли моя дитина при пологах падає на землю, земля це відчуває. Коли моя дитина перетинає дорогу, люди зупиняються і з захопленням спостерігають за нею. Тому те, що я довго виношую в собі, могутнє і здорове».

Мораль.

Не втрачайте віру, коли ви бачите, як інші досягають швидкого успіху. Не заздріть чужим результатами. Скажіть собі: «Мій час наближається, і коли моя реалізована ідея торкнеться поверхні землі, люди відчують і будуть захоплюватися». Мрійте і працюйте над своєю «справою».

Надихайтеся і надихайте інших.

Джерело: Степан Василенко

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh