Авторські статті

Для військовослужбовців ЗС України Міністерством оборони закуплено 739 квартир

1«За результатами роботи конкурсної комісії на сьогодні для військовослужбовців ЗС України Міноборони закуплено 739 квартир на загальну суму 569,183 млн грн. Проведено 7 конкурсів. Також, закінчується 8-й конкурс, за результатом якого буде закуплено 237 квартир за 195 млн 125 тис. грн». Про це під час брифінгу стосовно виконання Програми забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом у 2015 році повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Олег Лутченко.

Офіцер розповів, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 147 від 16 лютого 2011 року зі змінами, затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу». Цією Постановою визначено, що головний розпорядник бюджетних коштів утворює конкурсну комісію та утверджує її склад. Вона утворюється у складі не менше 5 осіб. Зокрема, з-поміж представників юридичної, фінансової служби, служби з питань запобігань та виявлення корупції, служби внутрішнього аудиту та фінансового контролю. У разі потреби голова конкурсної комісії може залучати до їх роботи експертів та консультантів.

На сьогодні в Міністерстві оборони така комісія створена наказом Міністра оборони і зареєстрована у Міністерстві юстиції.

У свою чергу начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Петро Саков повідомив, що наказами начальника Головного КЕУ ЗС України створено відповідні комісії на місцях, які здійснюють огляд тих квартир, які по конкурсу, затвердженому комісією Міністерства оборони відібрані для придбання за критеріями, визначеними оборонним відомством.

— Такий огляд проводиться декілька разів. Перший — на етапі початку роботи конкурсної комісії, для того щоби можна було визначити, які квартири можливо придбати і до кінця року отримати. Другий огляд проводиться після того, коли постачальники цих квартир звітують нам, що квартири приведені до того стану який, задовольняє потреби військовослужбовців для розподілу, — розповів офіцер.

Начальник Головного КЕУ ЗС України наголосив, що тільки після цього проводиться остаточна оплата за отримані квартири і прийняття їх на балансовий облік Міністерства оборони.

— На сьогодні повністю відповідає нашим вимогам 187 квартир. На них оформлені всі правовстановчі документи, квартири доведені до того стану, який дозволяє заселення. На сьогодні з комісіями військових частин, гарнізонними житловими комісіями щоденно працює комісія Міністерства оборони по контролю за розподілом житла. Проводиться вручення ордерів військовослужбовцям у багатьох гарнізонах Збройних Сил України, — розповів полковник Петро Саков.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.