Життя

Дівчата, які «всіх ненавидять», насправді люблять сильніше, ніж хто-небудь ще

Просто вони не зазнають дурості і марної трати часу…

Щастя – це стан розуму, а зовсім не якась вроджена властивість, яка у одних людей є, а у інших – ні. Щасливі люди, як правило, щасливі тому, що це їх вибір.

Так, домогтися цього не так-то просто, але вони з цим справляються. Але для людей, які не тільки нещасні, але і, на перший погляд, ненавидять всіх навколо, життя стає зовсім неповторним досвідом. Їх розум злітає до таких висот, які дозволяють пильніше поглянути на всіх і вся навколо них.

Ні, вони не чудовиська, і вони зовсім не злі люди, просто вони не ганяються за чужим схваленням. Їх душа може бути темною і гіркою… адже найгірша кава точно така же, а люди її люблять. І вони все ще можуть закохатися, просто це відбувається дещо інакше, ніж у всіх інших.

У цій статті ви дізнаєтеся, чому дівчата, які ненавидять всіх навколо, люблять по-іншому, і що потрібно робити, якщо ви хочете домогтися від неї чогось більшого, ніж неприязні.

Насамперед варто зрозуміти, в чому різниця. Вона зовсім не хоче псувати вам ваші відносини… Просто перед тим, як відкрити вам своє серце, вона хоче переконатися в тому, що у вас все вийде. Темна сторона є у кожного з нас, просто поки вона черпає на неї свої сили.

Задобрювання. Не намагайтеся її задобрити або полестити їй. Це просто не спрацює. Вона відчуває нещирість за кілометр, і вона тут же відвернеться від вас і піде своєю дорогою. Ця дівчина не купиться на подібне – так що навіть не намагайтеся.

Хороше в поганому. Вона зовсім не зло в плоті. І не чудовисько, якщо вже на те пішло. Вона просто відмовляється прикидатися, якщо їй щось не подобається.

Вона чесна та відкрито показує свої емоції всім навколо, і так вже сталося, що вона ставиться до людей без зайвих сентиментів. Вона цілком здатна піклуватися про когось, не розтікаючись при цьому медом і патокою. Справжня любов-зовсім не обмежується подібною поведінкою, і вона про це знає.

Причина. У того, що вона ненавидить, може бути причина… а може і не бути. Але якщо вона все-таки є… Просто чи допустимо, що на певному етапі її життєвого шляху їй довелося пройти через щось таке, що цілком виправдовує її нинішню ворожість.

Не намагайтеся очистити її, немов цибулю,  – просто дозвольте їй бути тією, хто вона є. Якщо ви любите її, то любіть її і далі. Якщо вона вас любити, вона неодмінно дасть вам про це знати.

І пам ” ятайте про те, що іноді для того, щоб у вас все вийшло, ви не повинні намагатися розгадати загадку, а навпаки, залишити її в спокої.

Час. Вона просто ненавидить витрачати свій час на щось незначне або не цілком гідне її часу і уваги.

Більшість людей витрачають стільки зусиль на те, щоб ходити навкруги проблем, що насправді вони просто даремно витрачають час – і свій , і оточуючих. Але те, що вона їх недолюблює, ще не робить її королевою драми… Вона просто не хоче миритися зі всякою нісенітницею.

Перебірливість. Коли вона знаходить того, кого полюбить, до її вибору варто ставитися вкрай серйозно. Вона робила його з розумом і була дуже перебірливою. І одне те, що, відсіявши всіх інших кандидатів, вона зупинилася саме на вас, дуже багато говорити про ті, наскільки сильно вона вас цінує. Вона обдарувала вас довірою, так не підведіть його.

Дратівливий чинник. Деякі люди вважають її песимісткою, але насправді це зовсім не так. Вона не менш позитивна, ніж всі інші, і в її душі є та сама іскра креативності, що у всіх оптимістів… Просто вона більш дбайливо до неї відноситься.

Більшість людей витрачають цю іскру даремно на безглузді почуття, ознаки уваги, і так далі, але вона зовсім не така. Якщо вона закохається у вас, ви побачите іскорку її душі у всій красі, і станете одним з небагатьох, кому пощастило це зробити.

Не робіть цього. Не будьте нещирі з нею. Не сваріться з нею на порожньому місці. Не намагайтеся робити з мухи слона. Вона знає все про ці ігри… І саме їх-то вона і ненавидить в інших людях. Повірте, вам не варто робити цього, якщо, звичайно, ви сподіваєтеся на те, що у вас з нею буде якесь спільне майбутнє.

Жарт. Ще однією причиною, по якій вона ненавидить всіх і вся, є те, що більшість людей їй здаються просто одним великою жартом. Вони ковзають по свому житті вдалині, оточені хмарою нісенітниць, і вона дивиться на все це, закочуючи очі.

Але вона цілком може закохатися в людину, яку визнає такою ж серйозною, як і вона. Цій людині не обов’язково ставитися до оточуючих з презирством, але його погляд на навколишній світ повинен хоча б у чомусь збігатися з її поглядом.

Розтрачений даремно потенціал. Вона бачить в цьому світі величезний потенціал. І вона ненавидить більшу їх частину того, що по праву вважає, що вони навіть не думали про те, щоб ним скористатися. Вони часто-густо відволікаються на малозначуще, другорядне і безглузде.

Очікування. Коли ви постійно очікуєте гіршого, ви з більшою ймовірністю будете приємно здивовані чимось хорошим. Вона вже давно взяла на озброєння саме такий підхід і застосовує його, в тому числі, і до особистих відносин.

Якщо ви станете для неї однією з приємних несподіванок, вона може у вас і закохатися. Якщо ж ні… вона і так вас ненавидить.

Вона завжди насторожі. Люди можуть бути дуже злісними, і вона завжди про це пам’ятає. Їй вже доводилося витримувати чужу злобу і нападки. У цих людей не вийшло домогтися свого, зате у них вийшло озлобити її до кінця її днів. І тепер вона не піде на поводу ні в кого і ні за що. Її ненависть – це її сила.

Ігри з вогнем. Всередині неї завжди горить вогонь, але він далеко не завжди живити ненависть. Цей вогонь також може живити і її пристрасть, і коли справа доходить до любові, ця пристрасть розгорається, наче лісова пожежа – но пожежа, яке дарує світло і тепло, а не знищує.

Може, вона і ненавидить більшу частину людей, але тих, кого вона любити, вона любити по-справжньому. Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були сильними і пристрасними, вона вам точно не підходить.

Відстоювання свого. Якщо ви з нею сперечаєтеся з приводу чого-то, не очікуйте, що вона забуде про суперечці, чи погодиться з вашою точкою зору просто тому, що любить вас. Вона прекрасно знає про всі підлі прийомчики, які люди використовують у суперечках і дискусіях, і не дозволить вам застосувати їх до неї.

Вам її не провести. Вона постійно звертає увагу на все, що її оточує, завжди насторожі, і ні за що не погодиться визнати поразку без бою.

Підозрілість. Враховуючи, що саме зробило її такою, яка вона зараз, у неї достатня причин не довіряти людям. Так, вона підозріла, але це зовсім не привід лякатися – адже вона не тільки підозріла, але й уважна і обережна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України