Якщо людям судилося бути разом, рано чи пізно вони зустрінуться знову

Сила любові неймовірна. Вона здатна посперечатися навіть з самою долею.

Люди часто розмірковують про своє життя, і про те, наскільки сильну роль у ньому відіграє доля і призначення. Деякі твердо вірять у долю, в те, що ніщо в житті не відбувається просто так. Вірять, що кожна життєва ситуація написана на скрижалях їх долі, і від цього нікуди не піти. Однак далеко не всі дотримуються такої точки зору — багато хто не вірить в долю, і ця віра чи невіра здатні розділити нас.

Так-так, ми дійсно розділені, адже в той час, коли частина з нас звикла вважати, що наше життя — це чітка послідовність подій, яким судилося статися, що інші люди думали, що залежить від наших рішень і вчинків, і що ми самі вирішуємо, якою буде наше життя. Вони твердо переконані, що якщо таке поняття, як «доля» взагалі існує, то вона залежить від наших бажань і зусиль більше, ніж від зовнішнього впливу. Вони вірять, що ми самі творці своєї долі, і роблять все, щоб довести істинність своїх переконань.

Але життя таке, яке є, і воно триває, що б не трапилося. І деякі її обставини ми можемо контролювати, інші ж абсолютно непідвладні контролю…

Коли хтось закохується, він, як правило, дивиться на це з однією чи з двох точок зору. Зв’язок, який встановився з партнером — це рука долі, і вона була визначена ще до того, як вони народилися. Другий варіант: це сталося тому, що партнери хотіли цього всім серцем і самі принесли ці відносини в своє життя.

Закохані або вважають відносини своєю долею і ставляться до них з відомим фаталізмом, або ж покладають на себе повну відповідальність за все, що з ними трапляється, і намагаються максимально їх контролювати.

І коли ми втрачаємо когось, кого любимо, це змушує нас згадати про всі ці можливості. Коли ми стикаємося з ситуацією, в якій ми змушені відпустити того, хто для нас шалено важливий, і кого ми любимо до нестями, ми неминуче починаємо міркувати про все, із-за чого це могло статися. А ще про те, що ми могли (або думаємо, що могли зробити для того), щоб це не сталося.

Іноді нам доводиться вчитись відпускати тих, кого ми любимо по-справжньому. Нам буває дуже складно усвідомити, що не все і не завжди в цьому світі відбувається так, як того хочемо ми. І неважливо, як сильно ми будемо намагатися цього досягти або як сильно будемо хотіти.

Коли хтось вирішує піти з нашого життя, ми починаємо шукати, на кого ми можемо покласти відповідальність за це. Ми намагаємося підібрати для цього якусь вагому причину: що нам нібито було просто не судилося залишитися разом, що доля призначила нас комусь іншому і ще безліч інших. Але коли ваше серце переповнює любов, і ви знаєте, що і ваш партнер любить вас не менше, хоч вам і доводитися розстатися… Що ж, вам варто знати, що такі почуття протягують між вами нерозривні нитки, які можуть розтягуватися, але ніколи не рвуться — і рано чи пізно вони знову зведуть вас разом.

І з часом вони з однієї з безлічі самих різних причин повернуться один до одного. Їх життя неодмінно й неминуче обернеться таким чином, що вони знову будуть разом. Яким б величезним і непізнаваним не був наш всесвіт, він знає, чого від вас домагається, і знає, чого ви хочете. Повірте, всесвіт відноситься до вас цілком доброзичливо, і він завжди готовий підштовхувати вас ближче до мрій і прагнень, поки ви, нарешті, не зустрінете їх і не приймете всім серцем.

Якщо двоє людей люблять один одного по-справжньому, вони неодмінно знайдуть спосіб повернути свою долю собі на користь, тому що сила любові неймовірна. Вона здатна посперечатися навіть з самою долею.

І з часом їх рішення і дії неодмінно призведуть до людини, яку ви так любили. Чому? Та тому, що порожнечу, яка сформувалася у вашому житті через відсутність коханої людини, не можна заповнити чимось або кимось іншим. І вони зроблять все можливе або неможливе, щоб бути з ним разом… В кінцевому підсумку вона неодмінно призведе людей туди, де вони хочуть бути.

Втім, у кожного правила є свої винятки. У житті кожної людини трапляються непідконтрольні їй новини. Ми всього лише люди, і через непереборні перешкоди ми, на жаль, не завжди отримуємо те, про що мріємо.

Трапляється так, що деяким людям доводитися провести майже все своє життя, страждаючи від цієї зяючої діри в душі, викликаної відсутністю коханої людини. Коли ми когось закохуємося, з часом ми починаємо розуміти, що любов подібна тіні самого Господа. Вона слідує за нами все життя, що б ми ні робили, любов залишається з нами назавжди. Це те, з чим деяким з нас доводиться жити все наше життя.

Не всім нам пощастило любити тих, кого ми хочемо, і бути коханими у відповідь. І нам волею-неволею доводиться вчитися жити без них.

Як би далі не пішло ваше життя або життя коханої людини, одне в ній все-таки буде незмінним — ваша любов навіки пов’язує вас один з одним. Ваше життя може піти у тому напрямку, про який ви завжди мріяли, а може, й ні… Але ваша любов залишиться незмінною — і це буде самим прекрасним, що у вас було, є або буде.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh