Авторські статтіТехно

Наступне покоління змушене жити під водою або загинути – вчені

На жаль, навіть самі зухвалі версії футурологів, що стосуються катастрофічних наслідків зміни клімату на Землі, починають збуватися набагато раніше передбачених термінів.

Техногенні чинники, а також приховані від очей громадськості ядерні випробування довели планету до межі звичайного існування. Вчені змушені констатувати, що наступне покоління людей буде змушене жити під водою або загинути, а дітям, народженим зараз, вже потрібні зябра, як засіб для елементарного виживання. Танення антарктичного льоду приводити в шок гляциологів, які навчалися за класичними методиками. Якщо ще десятиліття тому від Антарктиди відколовся айсберг розміром з три футбольні поля широко обговорювалося в наукових колах, то тепер території льодів, буря в теплі широти, обчислюються параметрами великих країн. Якщо не впадати в надмірний алармизм, то все одно виходить, що через кілька років прибережні території США, Країн Південно-Східної Азії та Австралії будуть затоплені водою.

«Детям уже нужны жабры»: Следующее поколение будет вынуждено жить под водой или погибнуть - ученыеДалі, льоди Арктики створювати передумови для занурення у води світового океану північних і східних територій Росії, Японії і Китаю. Європейська територія, перш ніж зникнути в глибинах, замерзне, так як Гольфстрім перестане виконувати функцію «головного обігрівача». Голландія, Бельгія, Великобританія потонуть після того, як на цих обледенілих землях люди проклянуть власників транснаціональних компаній, що довели Землю до такого стану. Про це в одному зі своїх публічних виступів казав геніальний учень Стівен Хокінг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України