Авторські статтіТехно

Вчений зауважив космічне утворення дивної форми

Науковці заявляють, що «головна» зірка, що зігріває Землю потухне через кілька мільярдів років. Вона може повторити долю, що спіткала дане космічне тіло.

4 роки тому вчений Мартін Герреро з Інституту астрофізики звернув свою увагу на галактичне освіта дивної форми. За допомогою потужного телескопа в дослідницькому центрі на острові Пальма у вченого вийшло помітити космічне тіло спотвореної конструкції. Це були залишки зниклої зірки, але вигляд вони мали такий, ніби були шкереберть.

При першому вивченні скупчення вченому все здавалося звичайним, нічого особливого він не помітив. За допомогою фотографій, зроблених в высокоіонізаційному фільтрі, не було помічено нічого незвичайного. Але при вивченні аномалії при низькому ступені дисипації вчений був, в буквальному сенсі, ошелешений, думаючи, що був сонний або використовував неправильну фільтр.

Під час іонізації в туманностях випромінювання з головної зірки ізолює атоми від електронів в хмарах зоряного пилу і газів. Практично у всіх випадках атоми, які знаходяться ближче до джерела світла, мають більше власних електронів.

Але все було абсолютно інакше у випадку з HuBi 1. Найвищий рівень окислення був зафіксований на зовнішній стороні об’єкта.

Аномалія мала місце в силу спалаху вуглецю і водню з-за вибуху. Підвищена температура і тиск стали причинами відновлення атомів на кордоні туманності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України