Авторські статтіЗдоров'я

Дієтологи: салат з огірків і помідорів шкідливий для здоров’я!

Науковці, що спеціалізуються на здоровому харчуванні, прийшли до висновку, що один з найпоширеніших салатів таїть у собі небезпеку для травної системи.

Як з’ясувалося, одночасне вживання помідорів і огірків замість користі завдає шлунково-кишковому тракту чималої шкоди і може призвести до ряду неприємних проблем.

Вся справа в тому, що організм витрачає на переварювання цих овочів абсолютно різну кількість часу. Як результат — в шлунку виникає дисбаланс циклів ферментації, що тягне за собою порушення перетравлення цукру і поява труднощів із засвоєнням крохмалів.

Так, любителі регулярно вживати салат з огірків і помідорів у великих кількостях не з чуток знають, що таке здуття живота, болі, кольки і поява набряків тіла.

Плюс до всього, фахівці по збалансованому харчуванню не рекомендують вживати в парі такі продукти, як м’ясо і сир, хліб і апельсиновий сік, а також банани, молоко.

І хоча останній тандем часто присутній в звичному меню більшості спортсменів, варто прислухатися до думки дієтологів і не налягати на молочно-бананові коктейлі, щоб виключити зайве навантаження на ШКТ.

Харчуйтеся правильно!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України