Авторські статтіЗдоров'я

7 звичних продуктів, які можуть нас убити

Будь-який харчовий продукт несе в собі небезпеку для здоров’я, але у деяких ця небезпека є смертельною. Експерти назвали найпопулярніші продукти, які насправді можуть нас убити.

Мед

У цьому продукті міститься особлива отруйна речовина під назвою алкалоїд пірролізидин. Щоб нейтралізувати цей токсин мед зазвичай пастеризують. А ось одна чайна ложка сірого меду може спровокувати сильні головні болі й напади блювоти, які іноді тривають цілу добу.

Картопля

В листках і стеблах картоплі, як і у інших представників родини пасльонових, містяться отруйні речовини глікоалкалоїди. При неправильному зберіганні бульби починають проростати, тому вживати їх не можна, інакше отрута може потрапити в організм.

Кеш’ю

Сирі горіхи кеш’ю смертельно небезпечні для людини, так як речовина урушиол в їх складі є сильною отрутою. До речі, ця ж речовина міститься і в отруйному плющі. Нейтралізувати цю отруту може тільки правильна обробка горіхів, а вживати кешью в сірому вигляді категорично заборонено.

Червона квасоля

Сіра червона квасоля містить токсичні речовини під назвою лектини, які є справжніми вбивцями для шлунка. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, червону квасолю потрібно спочатку замочити на 5 годин, а потім як мінімум дві години варити.

Ревінь

Стебла ревеню смачні і корисні, а листя листя дуже отруйні, тому необхідно стежити, щоб вони не потрапляли в їжу.

Бузина

Незважаючи на ті, що з бузини роблять джемі, вино і чай, вона може спровокувати сильне отруєння і навіть кому, якщо неправильно зібрати або приготувати ягоди. Вони містять глікозид, який перетворюється на отруту ціанід.

Кісточкові фрукти

Кісточки вишень, персиків і абрикосів становлять смертельну небезпеку, так як деякі речовини в їх складі перетворюються в ціанід. Людина отримає сильне отруєння, якщо проковтне всього лише пару-трійку роздавлених вишневих кісточок.

Будьте обережні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.