7 звичних продуктів, які можуть нас убити

Будь-який харчовий продукт несе в собі небезпеку для здоров’я, але у деяких ця небезпека є смертельною. Експерти назвали найпопулярніші продукти, які насправді можуть нас убити.

Мед

У цьому продукті міститься особлива отруйна речовина під назвою алкалоїд пірролізидин. Щоб нейтралізувати цей токсин мед зазвичай пастеризують. А ось одна чайна ложка сірого меду може спровокувати сильні головні болі й напади блювоти, які іноді тривають цілу добу.

Картопля

В листках і стеблах картоплі, як і у інших представників родини пасльонових, містяться отруйні речовини глікоалкалоїди. При неправильному зберіганні бульби починають проростати, тому вживати їх не можна, інакше отрута може потрапити в організм.

Кеш’ю

Сирі горіхи кеш’ю смертельно небезпечні для людини, так як речовина урушиол в їх складі є сильною отрутою. До речі, ця ж речовина міститься і в отруйному плющі. Нейтралізувати цю отруту може тільки правильна обробка горіхів, а вживати кешью в сірому вигляді категорично заборонено.

Червона квасоля

Сіра червона квасоля містить токсичні речовини під назвою лектини, які є справжніми вбивцями для шлунка. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, червону квасолю потрібно спочатку замочити на 5 годин, а потім як мінімум дві години варити.

Ревінь

Стебла ревеню смачні і корисні, а листя листя дуже отруйні, тому необхідно стежити, щоб вони не потрапляли в їжу.

Бузина

Незважаючи на ті, що з бузини роблять джемі, вино і чай, вона може спровокувати сильне отруєння і навіть кому, якщо неправильно зібрати або приготувати ягоди. Вони містять глікозид, який перетворюється на отруту ціанід.

Кісточкові фрукти

Кісточки вишень, персиків і абрикосів становлять смертельну небезпеку, так як деякі речовини в їх складі перетворюються в ціанід. Людина отримає сильне отруєння, якщо проковтне всього лише пару-трійку роздавлених вишневих кісточок.

Будьте обережні!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh