Авторські статті

Якщо скликати позачергову сесію Львівської обласної ради, то на Майдані в Києві

“Обов’язок депутатів Львівської обласної ради бути там, де вирішується доля України – на Майдані у Києві. Якщо проводити позачергову сесію, то на центральному Майдані”, – про це 20 січня 2014 року заявив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Андрій Холявка, коментуючи заклики окремих громадських діячів до скликання позачергової сесії облради.

“Режим Януковича вдався до демонстративного порушення регламенту Верховної Ради і норм Конституції, тим самим спровокував радикальну молодь до активних дій. Уся вина та відповідальність за сутички і насильство лежить на межигірському диктаторові.

По всій державі люди перешкоджають стягненню військ і спецпризначенців до Києва, де режим планує влаштувати масове побоїще. Автобуси з силовиками заблоковані не лише у Львові та Івано-Франківську, але й в Одесі та Криму. У цій ситуації надважливо захистити київський Майдан від силового розгону. Зробити це можна лише масовою присутністю в епіцентрі подій.

Обов’язком депутатів Львівської обласної ради бути там, де вирішується доля України – на Майдані у Києві. Якщо проводити позачергову сесію або ухвалювати рішення чи звернення, то на Майдані у столиці. Кияни потребують сьогодні нашої підтримки та фізичної присутности”, – наголосив Андрій Холявка.

За його словами, частина фракції ВО “Свобода” Львівської обласної ради перебуває в Києві, инші вже в дорозі або вирушають у найближчі години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України