Життя

Дев’ять ознак «Старої Душі»

Визначень і дефініцій багато, але більш правильно зможуть розповісти про це ті, хто по-справжньому відчуває себе набагато старше свого віку.

Девять признаков «Старой Души»

Якщо багато хто з нас зовсім не розуміє так звану концепцію «старої душі», то для інших це визначення більш ніж зрозуміле. Це відчуття, коли ви відчуваєте себе більш досвідченим, ніж інші, набагато старше, розумнішою за інших, можливо, навіть більш цинічним. Визначень і дефініцій багато, але більш правильно зможуть розповісти про це ті, хто по-справжньому відчуває себе багато старше свого віку.

1. Ви любите самотність.

Оскільки «старі душі» не цікавляться тим, що інші люди їх віку, їм важко заводити дружбу з людьми, з якими у них мало спільного. В результаті «старі душі» часто опиняються на самоті. Спілкування з людьми їм просто не подобається.

2. Ви любите знання, мудрість і правду.

Так… це звучить занадто грандіозно і претензійно, але «старі душі» притягує інтелектуальна сторона життя. «Старі душі» розуміють, що знання — це сила, мудрість — це щастя, а правда — це свобода, так що прагнуть у першу чергу до них. Ці прагнення важать для них більше, ніж чутки про нового бойфренда, Снукі або результати останніх футбольних матчів.

3. Ви схильні до духовного.

У емоційних «старих душ» чутлива, духовна природа. Подолання обмежень його, пошук просвітлення, прагнення до миру і любові — ось що займає цих старих в молодих тілах. Їм це здається самим мудрим і приємним проведенням часу.

4. Ви розумієте тлінність життя.

«Старі душі» часто усвідомлюють не тільки свою смертність, але і тлінність всього навколо. Через це «старі душі» бувають дуже обережними і навіть усунутими, але усвідомлення дозволяє їм мудрішими прожити своє життя.

5. Ви замислені і схильні до самоаналізу.

«Старі душі» багато думали… про все. Їх здатність міркувати і навчатися, і на своїх, і на чужих вчинках — найбільший для них учитель. Одна з причин, по якій «старі душі» відчувають себе такими старими — їх власні думки дали їм дуже багато уроків, і вони дуже добре розуміють життєві ситуації завдяки своїй здатності до ретельного спостереження за тим, що відбувається навколо.

6. Ви бачите ситуацію в цілому.

«Старі душі» дуже рідко займаються такими речами, як отримання марної освіти, підвищення по службі, покупка телевізора з трохи більшою діагоналлю. «Старі душі» дивляться на життя з висоти пташиного польоту і вирішують, який підхід краще обрати в даний момент. Стикаючись з проблемами, «старі душі» вважають, що вони тимчасові і скороминущі і лише збільшать майбутню радість. Внаслідок цього у «старих душ» безтурботний, стабільний характер.

7. Ви не матеріаліст.

Багатство, статус, слава, нова модель айфона… вони лише наганяють на «старі душі» нудьгу. «Стара душа» не бачить причин ганятися за речами, які можуть дуже легко у неї відібрати. Крім того, у «старих душ» немає ні часу, ні інтересу до короткострокових задоволень, тому що вони нічого не дають в довгостроковій перспективі.

8. Ви були дивною дитиною, що погано адаптується до соціуму.

Так буває не завжди, але багато «старих душ» дуже рано починають виглядати не по роках зрілими. Часто таких дітей називають «рано розвинувся», «інтровертами» або «бунтарями», тому що вони не вписуються в загальноприйняті моделі поведінки. Зазвичай такі діти дуже допитливі та розумні, розуміють, що багато чого з того, що кажуть їм вчителі, батьки та однолітки, марно, і пручаються їм — або пасивно, або агресивно. Якщо ви можете розмовляти зі своєю дитиною на рівних, як з дорослим — у вас народилася «стара душа».

9. Ви просто відчуваєте себе “старими”.

Почуття, що супроводжують “старі душі”: обережність у відносинах зі світом, душевна втома, спостережливість і терпіння, відчуженість і спокій. До нещастя, їх через  це часто вважають байдужими і холодними, але це лише один з численних міфів про «старі душі».
Деякі старі люди кажуть, що «молоді серцем». Молоді люди теж бувають «старими в душі».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України