Життя

13речей, про які думали хлопці під час поцілунків

Вам ніколи не хотілося дізнатися, про що ж думав ваш хлопець під час першого поцілунку? Відкрийте для себе цю таємницю і посміхніться – вони нервують не менше, ніж дівчата.

13 вещей, о которых думают парни во время поцелуев

Вам ніколи не хотілося дізнатися, про що ж думав ваш хлопець під час першого поцілунку? Відкрийте для себе цю таємницю і посміхніться — вони нервують не менше, ніж дівчата.

1. «Як би мені підступитися? Вона хоче поцілувати мене? Я буду повільно наближатися, щоб помітити, якщо вона захоче відсунутися. Так, вона ще не відійшла, це хороший знак… Але це ще ні про що не говорить? Продовжу рухатися, поки наші губи не стикнуться».

2. «Яка незручна поза… У мене звело шию, але якщо я захочу повернути голову, адже вона може передумати, так?»

3. «Може, треба було намазати губи гігієнічною помадою? У мене взагалі є гігієнічна помада?»

4. «У мене випадково не пахне з рота? Блін, треба було з’єднання їсти м’ятну цукерку перед тим, як лізти до неї з поцілунками».

5. «Я повинен дихати, але раптом їй це не сподобається? Затримаю-но дихання…. Чорт, у мене вже голова крутиться. Потрібно дихати. Блін, тепер я дихаю занадто голосно, і це жахливо!»

6. «У мене криві зуби? Треба було слухати лікаря-ортодонта і надягати на ніч фіксатор…»

7. «Може, пора включити в поцілунок мову? Або залишити ініціативу за нею? Добре, я просто хочу зробити це. Зрозуміло, ми ще на різних етапах… Може, їй сподобався мій маневр?»

8. «Ой, тут на стіні павук. Або це тінь від листя? Та ні, павук… Чи все-таки тінь?.. Чорт, я повинен це знати!»

9. «Куди я винен подіти руки? Вони ж визначають, що це за поцілунок. Якщо я покладу їх їй на попу, він буде суперсексуальним, якщо на стегна — буденним… Якщо я запущу руки в її волосся, це буде вважатися пристрасним поцілунком? Де взагалі знаходиться нейтральне місце для рук? Коліна? Здається, я ніколи не перестану жестикулювати, немов старий напівбожевільний професор!»

10. Дівчатам взагалі подобається, як я цілуюся? Тій дівчинці, яку я вперше поцілував у 10-му класі, подобалося… А раптом вона брехала мені з жалості? Раптом всі дівчата, з якими я цілувався, ледь це терпіли і просто не стали мене засмучувати новиною про те, що я цілуюся, як пітбуль?!»

11. «ПОЧЕКАЙТЕ, Я ЦІЛУЮСЯ ЯК ШКОЛЯР?!»

12. «Ми цілуємося вже 30 секунд, може пора перемістити руку на її груди? Рука на грудях — найбільш ризикована ставка чоловіка».

13. «Ось так, вона не обурилася, все пучком! Як же втомилася щелепа!..»

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України