Депутати придумали як легалізувати евробляхи

Українським власникам авто на єврономерах повідомляють про зміни щодо зборів у Державний бюджет.

Крім того, зміни торкнуться і для транспортних засобів з російською реєстрацією.

Про частку автомобілів з європейською реєстрацією в Україні досягнуто складний консенсус – символічний збір в Державний бюджет. А для російських авто хочуть ввести спецзбір.

“За Єврономера можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. В результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на Єврономерах заплатять до Держбюджету символічний внесок”, – прокоментував останні події депутат ВР від “Народного фронту” Олександр Кірш.

За його словами, ця ідея щодо введення спецзбора є неоднозначною. Він підкреслив, що його доцільно вводити тільки для автомобілів з російською реєстрацією. Що стосується “евроблях”, наприклад з таких країн, як Польща, Угорщина та Словаччина, ці країни продають Україні газ. Тому введення додаткових зборів або обмежень недоцільно. Такий збір можна вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС.

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни в законопроект щодо ввезення імпортних автомобілів. Так, згідно з документом, оформлення транспортного засобу, привезеного з-за кордону, дещо спростився. Тепер не потрібно в обов’язковому порядку мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh