АвтоновиниАвторські статті

Депутати придумали як легалізувати евробляхи

Українським власникам авто на єврономерах повідомляють про зміни щодо зборів у Державний бюджет.

Крім того, зміни торкнуться і для транспортних засобів з російською реєстрацією.

Про частку автомобілів з європейською реєстрацією в Україні досягнуто складний консенсус – символічний збір в Державний бюджет. А для російських авто хочуть ввести спецзбір.

“За Єврономера можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. В результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на Єврономерах заплатять до Держбюджету символічний внесок”, – прокоментував останні події депутат ВР від “Народного фронту” Олександр Кірш.

За його словами, ця ідея щодо введення спецзбора є неоднозначною. Він підкреслив, що його доцільно вводити тільки для автомобілів з російською реєстрацією. Що стосується “евроблях”, наприклад з таких країн, як Польща, Угорщина та Словаччина, ці країни продають Україні газ. Тому введення додаткових зборів або обмежень недоцільно. Такий збір можна вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС.

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни в законопроект щодо ввезення імпортних автомобілів. Так, згідно з документом, оформлення транспортного засобу, привезеного з-за кордону, дещо спростився. Тепер не потрібно в обов’язковому порядку мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.