Samsung і Phillips починають співпрацю, щоб подбати про здоров’я людства

Компанії Samsung і Phillips розпочинають співпрацю у сфері охорони здоров’я. Результат їх роботи обіцяє зробити турботу про своє здоров’я настільки простою і ефективною, наскільки можливо.

Про це стало відомо з прес-релізу корейської корпорації Samsung. Якщо описати співробітництво простою мовою, інженери поєднають свої досягнення в ARTIK Smart IoT і HealthSuite. Суть роботи буде ґрунтуватися на взаємодії всього. Це означає, що дані, зібрані хмарним додатком HealthSuite від Royal Phillips, інтегровані в ARTIK Smart IoT від Samsung, дозволять користувачам орієнтуватися в послугах і можливості системи охорони здоров’я швидше і впевненіше.

Крім того, вагомий внесок будуть вносити розробники «оздоровчих» програм для платформи. Якщо узагальнити майбутній результат спільної роботи, то можна говорити про те, що цей проект стане великим хмарним сховищем для всієї можливої інформації, пов’язаної з системою охорони здоров’я. На даний момент розробники поділилися емоціями, ніж детальною інформацією. Головне, на що вони звертають увагу – користувач повинен мати доступ до платформи Samsung, і до «хмаринки» Phillips.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh