Авторські статті

Штаб національного спротиву закликає не допустити реалізації сценарію розколу України

Штаб національного спротиву закликає не піддаватись на провокації та не допустити реалізації сценарію розколу України.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Микола Княжицький сьогодні на брифінгу.

Він також повідомив про те, що сьогодні вночі до нього зателефонували високопосадовці Міністерства закордонних справ і повідомили про те, що офіцери зв’язку їх країн були повідомлені про можливість введення надзвичайного стану в країні.

За словами Княжицього, підставами для цього називають захоплення адміністративних будинків, зокрема Мінюсту, а також повідомлення про штурм адмінбудівель в регіонах.

Княжицький підкреслив, що захоплення будинку Мінюсту не мало ніякого сенсу.

«Ми знаємо, що деякі члени цього процесу наперед були проінформовані про захоплення. Керівник цього міністерства є членом переговорної групи. Така провокація може зірвати переговорний процес, бо не всі члени переговорної групи зі сторони влади зацікавлені у мирному врегулюванні цього процесу», – повідомив Княжицький.

Він також підкреслив, що «введення надзвичайного стану в Києві нічого не дасть, бо розігнати Майдан без зброї надзвичайно складно; в західній Україні війська не введуть, тим більше, що це протизаконно, але є велика небезпека того, що на Сході України введуть збройні сили для того, щоб фактично розділити країну – тоді Східна Україна фактично потрапляє під протекторат сусідньої країни».

«Ми маємо додаткову інформацію про те, що у п’ятницю у військкомати викликали всіх резервістів, які жодним чином не пов’язані з опозицією, зокрема державних службовців», – зазначив депутат.

За його словами, є рознарядка мобілізувати по 100 людей в кожному районі, видати їм зброю та провести навчання: тільки в Києві це 800 озброєних людей і це реальна небезпека, яку можуть включити провокатори зі сторони влади для того, щоб зірвати мирний процес.

Княжицький також додав, що політичні переговори тривають і в цих переговорах опозиція не йде на жодні компроміси, які б дозволили опозицію обдурити. Уряд має піти у відставку, Конституція має бути змінено, влада має перейти під контроль народу – це принципові питання.

Княжицький також заявив, що враховуючи можливість економічного бойкоту з боку сусідніх країн, опозиція звертається до всіх країн Заходу за підтримкою та з проханням провести консультації, в тому числі з МВФ, для того, щоб Україна могла надалі функціонувати як повноцінна демократична держава.

Окрім того Штаб національного спротиву перевіряє  інформацію про нібито приземлення у Києві літаків з бойовиками, яких нібито планують перенаправити на Схід України.

Депутат також повідомив, що Штаб має інформацію про те, що на Сході так званим тітушкам зараз масово видають фальшиві посвідчення журналістів та травматичну зброю для того, щоб вони чинили безлади та нападали на людей.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України