Новини з Австрії

У майбутньому при в’їзді в Австрію необхідно буде надати доказ вакцинації, тест чи доказ перенесеної інфекції

«Правило 3-G» (geimpft, getestet, genesen – вакцинація, тестування, одужання) також застосовуватиметься при в’їзді в Австрію

Крім того, в найближчі дні буде внесена коригування в правила в’їзду. Мета полягає в тому, щоб використовувати в якості керівництва класифікацію зон ризику, складену агентством охорони здоров’я ЄС ECDC. На карті ECDC зони ризику пофарбовані в зелений, оранжевий, червоний і темно-червоний кольори. Вирішальне значення для класифікації має кількість випадків захворювання за останні 14 днів у відповідній країні на 100 000 жителів.

У майбутньому має бути три категорії для в’їзду в Австрію: Не повинно бути ніяких вимог для в’їзду з країн, класифікованих як «зелені»

Якщо ви приїхали з «червоної» або «помаранчевої» країни, вам необхідно надати доказ вакцинації, тест чи доказ перенесеної інфекції – аналогічно правилам 3-G для Green Pass, які також застосовуються c 19 травня.

При в’їзді з зони найвищого рівня небезпеки ( «темно-червоний»), ви також повинні пред’явити один з трьох сертифікатів. Крім того, відправитися на карантин.

Однак, подорожуючи, слід пам’ятати, що в багатьох країнах все ще існують обмеження на в’їзд

У більшості країн люди, які прибувають з Австрії, проходять негативний тест на корону, а в деяких країнах також існує обов’язковий карантин після в’їзду. Деякі країни поки не дозволяють в’їзд туристам. Тільки в декількох країнах були винятки для вакцинованих і видужали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України