У майбутньому при в’їзді в Австрію необхідно буде надати доказ вакцинації, тест чи доказ перенесеної інфекції

«Правило 3-G» (geimpft, getestet, genesen – вакцинація, тестування, одужання) також застосовуватиметься при в’їзді в Австрію

Крім того, в найближчі дні буде внесена коригування в правила в’їзду. Мета полягає в тому, щоб використовувати в якості керівництва класифікацію зон ризику, складену агентством охорони здоров’я ЄС ECDC. На карті ECDC зони ризику пофарбовані в зелений, оранжевий, червоний і темно-червоний кольори. Вирішальне значення для класифікації має кількість випадків захворювання за останні 14 днів у відповідній країні на 100 000 жителів.

У майбутньому має бути три категорії для в’їзду в Австрію: Не повинно бути ніяких вимог для в’їзду з країн, класифікованих як «зелені»

Якщо ви приїхали з «червоної» або «помаранчевої» країни, вам необхідно надати доказ вакцинації, тест чи доказ перенесеної інфекції – аналогічно правилам 3-G для Green Pass, які також застосовуються c 19 травня.

При в’їзді з зони найвищого рівня небезпеки ( «темно-червоний»), ви також повинні пред’явити один з трьох сертифікатів. Крім того, відправитися на карантин.

Однак, подорожуючи, слід пам’ятати, що в багатьох країнах все ще існують обмеження на в’їзд

У більшості країн люди, які прибувають з Австрії, проходять негативний тест на корону, а в деяких країнах також існує обов’язковий карантин після в’їзду. Деякі країни поки не дозволяють в’їзд туристам. Тільки в декількох країнах були винятки для вакцинованих і видужали.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh