Цей “Титанік” залюбки потягне за собою і Україну…

Янукович таки щось там із Путіним підписав… Кажуть, що Путін дав Януковичу 15 млрд. доларів. Подивимося, наскільки реальні ці чутки та чи спроможна Московія зараз на такі “подарунки”. У Відкритій електронній газеті з’явився текст, який подаю у перекладі з російської. … “Повна економічна непритомність […] очевидна. […] Путін, вочевидь, втратив відчуття реальності. Тобто, він прагне до кінця вичавити “цитрину” економіки, абсолютно не думаючи про те, як зробити “цитрину” більшою.

Це чітко видно по очевидному ідіотизму: оголошена боротьба з офшорами при повному ігноруванні необхідного доповнення – у вигляді створення сприятливих умов для переказу грошей з офшорів в РФ і для вкладень їх у реальний сектор. Замість цього Путін збільшує податковий тягар на реальний сектор, продовжує душити виробництво як податками, так і грабіжницькими банківськими відсотками. Більш того, його режим, громлячи недержавні банки […], прирікає за “зникнення” коштів в цих банках тисяч підприємств, що тільки посилює процес руйнування економіки і прискорює як промисловий спад, так і панічну втечу коштів за кордон.

Але цього Путіну мало! Розоривши економіку своїми Сочі-2014, він уперто наполягає на тому, щоб розорити її ще більше: футбольним ЧС-2018 і зимовою Універсіадою в Красноярську. […] більш умілого диверсанта й саботажника в руйнуванні російської економіки просто не знайти. Цікаво, він в КГБ на економічному саботажі, чи що, спеціалізувався?

Губернатори в паніці: регіональні бюджети банкрутують і влітають у страшні дефіцити. Їх буквально підривають непомірні витрати на “великодержавно”-спортивні затії путінщини. Плюс до того потрібно якось виконувати “історичні” (травневі, 2012 р.) укази ВВП, де він піднімає зарплати бюджетникам і нарощує соціальні витрати. За рахунок регіональних бюджетів, а не центральної скарбниці. Це вже веде до сукупного дефіциту бюджетів областей – країв – республік в 750 млрд. рублів на 2013 рік. При тому, що доходи регіонів падають: позначається те, що в результаті “тріумфального вступу до СОТ” та інших ідіотичних кроків Кремля в 2011–2013 рр. почалося падіння реального сектора і масове закриття підприємств малого та середнього бізнесу.

Нависла загроза не менш “креативного” розв’язання проблем страшного браку грошей для муніципального рівня. Оскільки Центр не збирається ділитися з ними частиною зібраних податків (потрібно футбольний “мегапроект” фінансувати й красти), їм запропонують роздувати тарифи на ЖКГ і дерти з небагатих громадян додаткові податі на квартири (нерухомість).

Замість конкретних кроків з підйому економіки ВВП пропонує пустопорожні просторікування. І продовжує ламати економіку РФ. Мабуть, він вже мало що розуміє, живучи в якомусь “астралі”. Думаю, що деякі сильно переоцінюють розумові здібності сього “замкового каменя”.

Завдяки Майдану і наполегливості ми досягнемо своїх цілей, не дамо продати Україну Москві. Люди боріться за свої права, боріться за майбутнє своїх дітей, боріться за свою країну, тому що тільки завдяки нам вони стали олігархами, і вони про це забули! Слава Україні! І слава тим Героям які зараз на майдані, я до останнього з вами!

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh