Новини

Де замовити автозапчастини з Польщі?

Оригінальні запчастини в офіційних точках продажу коштують дуже дорого, тому багато автовласники шукають для себе більш вигідні альтернативи. Часто доцільніше купувати потрібні запчастини з Європи, там вони більш якісніші та дешеві, головне тут — знайти надійного постачальника. Одним з таких являється інтернет-магазин Frompoland. Вони доставляють якісні бу автозапчастини з найпопулярнішого європейського інтернет-аукціону Allegro.

Як доставити запчастини з Польщі в Україну?

Головною метою інтернет-магазину Frompoland являється допомога автовласникам у придбанні надійних запчастин за оптимальною ціною. В асортименті ви знайдете мільйони пропозицій практично до всіх іномарок. Сайт містить зручний фільтр за марками, моделями, категоріями запчастин. Також є можливість швидкого підбору за допомогою рядка швидкого пошуку у верхній частині сайту. Процес замовлення запчастини нічим не відрізняється від покупки товарів у звичайному інтернет-магазині.

На сайті Frompoland всі описи та технічні характеристики товарів йдуть українською мовою, ціни представлені у гривнях, до кожного товару вказана своя вартість доставки в Україну. Як тільки клієнт оформляє замовлення — працівники сервісу зв’язуються з польським продавцем, викупляють товар, перевіряють на справність, та надсилають замовнику.

Переваги сервісу Frompoland

Користувачам даного сервісу пропонується безліч переваг:

– всі комунікації з польськими продавцями сервіс бере на себе;

– на всі придбані запчастини надається гарантія на перевірку та встановлення;

– всі посилки застраховані;

– максимально вигідні ціни;

– завжди можна звернутись за допомогою в виборі до консультантів;

– оперативна доставка (в середньому 2-5 робочих дні), завдяки налагодженій логістиці;

– знижки для постійних та гуртових покупців.

Як знайти потрібну запчастину?

До прикладу, ви шукаєте шрот Рено Сценик. А саме вам потрібні запчастини для двигуна, припустимо блок двигуна. Ви заходите на сайт frompoland.in.ua, в каталозі вибираєте розділ «Автозапчастини». Тоді у фільтрі зліва вибираєте марку Renault, модель Scenic, категорію «Двигуни», підкатегорію «Блок двигуна». Вашій увазі буде представлений список всіх запчастин, які підходять під задані параметри. Для більш точного підбору краще все ж скористатись оригінальним номером деталі. Впишіть його в рядок швидкого пошуку у верхній частині сайту і натисніть «Пошук». Це значно звузить список підхожих товарів. Звертаємо вашу увагу, що вам будуть представлені однакові товари від різних продавців, які матимуть різний стан та ціну. Серед них ви вже зможете обрати для себе найоптимальніший варіант.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України