Війна РФ проти України

Перехоплення СБУ: Свіжоммобілізовані росіяни вимагають від рідних витягти їх з війни за будь-яку ціну

Свіжоммобілізовані росіяни кинуті командуванням на передову українсько-російського фронту.

У перехопленні СБУ телефонних розмов звучить паніка та злість на командування та “штабних”, які передової не бачили, а людей женуть на бійню

Мобілізовані вимагають від близьких витягти їх з війни за будь-яку ціну: бити на всі дзвони, звертатися до міністерств, та хоч до самого Путіна, але вирішити це питання.

За даними Служби безпеки, окупанти, які скаржаться у відповідному записі телефонної розмови, зараз перебувають у Донецькій області.

“Зая, чуєш, дзвони батькам! Дзвони Ваніній дружині… Порушуйте питання знову на рівні Богомаза (губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз). Нас усіх на передок, нах*й, відправляють! Там близько 40 тисяч ВСУшників стоїть… Із взводу, що був, який вийшов – троє тих, хто вижив, залишилося. Нас знову в саму піду кидають. Там міномет е***іт, все заміновано. на війну до України.

Він також разом з іншим “мобиком” закликав своїх близьких звертатися зі скаргами до найвищого керівництва, щоб їх звідти забрали.

“Підніміть питання помічнику президента чи комусь там, кого х** нас відправляють, якщо ми повинні сидіти в обороні? Там до**я 200-х, 300-х…”, – скаржиться інший загарбник.

Увага, аудіозапис має нецензурну лексику! Нагадаємо, дружини “чмобіків” влаштували бунт і погрожують “дійти до Путіна”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України