Новини

Профілі для керамічної плитки: головні переваги та правила вибору

Профілі для керамічної плитки

Алюмінієвий профіль для плитки – це спеціальний елемент оформлення, який використовується при облицюванні стін, підлоги, сходів керамічною плиткою. Плитка наразі – один із найпопулярніших варіантів оздоблення. Вона практична, недорога, виглядає дуже естетично і охайно, не створює складнощів із підтримкою чистоти. Тому її можна зустріти у помешканнях 90% українців. Але щоб забезпечити довговічність кутів і граней керамічної плитки, приховати дефекти, які можуть виникати при її укладці, потрібні спеціальні профілі. Розглянемо, що вони представляють собою та які функції виконують профілі для плитки.

Профіль для плитки: види та функції

Конструкції, які використовуються для оформлення підлоги та стіни, облицьовані плиткою, можуть розрізнятися за формою. Від типу залежить їх функціональне призначення. Приміром, профіль зовнішній для плитки використовується для оздоблення кутів, зовнішньої кромки (краю) плитки та стиків між окремими великими плитами. Торцеві профілі потрібні для оздоблення кутів, а завершальні – для захисту кромки. Часто їх використовують на сходах у комплексі із спеціальними силіконовими накладками. Інші функції виконує профіль стикувальний для плитки – він дозволяє полегшити роботи по укладці плитки, оскільки окремі елементи облицювання не потрібно підбирати по рівню та висоті. Додатково потрібно відзначити компенсаторні профілі, які маскують деформаційні шви, що виникають під впливом перепадів температур.

Переваги алюмінієвих профілів для плитки

Звісно, для облицювання поверхонь керамічною плиткою можна використати профілі із інших матеріалів або взагалі обійтись без них, застосувавши інші варіанти оздоблення. Але саме алюмінієві конструкції рекомендують експерти, оскільки вони мають цілу низку переваг:

  • Вони надійні та довговічні. Можуть прослужити десятки років;

  • Алюміній – міцний, але дуже легкий матеріал. Він не створює додаткового навантаження на кераміку;

  • Мають чудові антикорозійні властивості, а також стійкість до впливу інших зовнішніх факторів;

  • Представлені на ринку у дуже широкому асортименті. За рахунок цього ви можете підібрати моделі із оптимальними технічними характеристиками для своєї задачі;

  • Можливість фарбування.

При цьому алюмінієві профілі для керамічної плитки мають прийнятну ціну. Особливо якщо ви вирішите обрати якісну продукцію від української компанії «Алюмпро». Більше інформації – на її офіційному сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України