Авторські статті

Активісти Майдану пікетують Генеральну прокуратуру України

8 січня 2014 року майданівці сформували колону та вирушили на пікет до Генеральної прокуратури України. На чолі протестувальників – народні депутати України, зокрема свободівці Ігор Швайка та Ігор Сабій. У акції бере участь понад 1000 осіб. Головною вимогою мітингувальників є чітке виконання закону про звільнення майданівських політв’язнів.

“Генеральна прокуратура України ігнорує, ухвалений Верховною Радою й підписаний Президентом закон. Таке ігнорування стало головною причиною нашого сьогоднішнього пікету. Звільнення усіх незаконно затриманих учасників протестних акцій останніх місяців є однією з головних вимог Майдану. Перший крок до реалізації цього завдання ми зробили у грудні минулого року, коли ухвалили відповідний документ у стінах Верховної Ради. На черзі нам потрібно захистити його виконання”, – прокоментував акцію народний депутат України Ігор Швайка.

Як повідомив свободівець, на разі народні депутати перебувають у приміщенні Генеральної прокуратури та чекають на спілкування з Генпрокурором Віктором Пшонкою. “Ми попросили, аби до нас вийшов Пшонка, однак, як це вже завелося, до нас вийшов працівник прокуратури, який навіть не назвався. Він хотів дізнатися, для чого ми прийшли. Поки що чекаємо на когось із керівників Генеральної прокуратури”, – розповів націоналіст.

Оновлено об 11:00. Народні обранці, які пішли до Генпрокуратури, так і не зустрілися із Пшонкою. До парламентарів вийшли дрібні посадовці, які сказали, що їхнього керівника немає на місці. Де він перебуває – клерки не пояснили. Про це повідомив народний депутат-свободівець Ігор Швайка.

“Ми пішли до першого заступника Генпрокурора. Той пообіцяв, що з’ясує, де його керівник протягом п’яти хвилин. Вже минуло майже 10 хвилин, досі ніхто не знає, де пропав Генеральний прокурор України”, – сказав Швайка.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України