Війна рф проти України

Данія виділяє 22 мільйони євро на посилення безпеки України та реформи ЗСУ

Навчання військових ЗСУ та ЗС Британії з форсування річки. Вересень 2020. Фото: АрміяInform

Данія додатково виділить 22 мільйони євро на посилення сектору безпеки України та підтримку реформи Збройних сил України.

Про це у Twitter заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Голос українською  з посиланням на Суспільне.

“Вдячний колезі та другу Йеппе Кофоду за його вчасний візит на Донбас, який свідчить про солідарність Данії з Україною на тлі неприйнятних погроз з боку Росії”. Високо ціную рішення виділити додаткові 22 млн євро на посилення сектору безпеки України. Це вияв справжньої дружби”, — ідеться у повідомленні.

Уряд Королівства Данія деталізував свою нову програму комплексної допомоги Україні: кошти підуть на укріплення обороноздатності країни, посилення можливостей ЗСУ долати наслідки агресії РФ на Сході України, а також на підтримку реформи Збройних сил України.

“В цей час Україні загрожує масштабне та абсолютно неприйнятне нарощування військової присутності Росії поблизу українського кордону. Я щойно побував на лінії розмежування і на власні очі бачив, наскільки серйозно цей конфлікт вплинув на український народ. Уряд Данії не стоятиме осторонь”, — заявив міністр закордонних справ королівства Йеппе Кофод.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України