Війна РФ проти України

25-річний офіцер на Миколаївщині закрив своїм тілом солдата під час вибуху гранати, врятувавши йому життя

Під час заняття з вогневої підготовки на полігоні 25-річний офіцер Богдан Федосенко закрив своїм тілом підлеглого військовослужбовця від вибуху гранати, врятувавши йому життя.

Про це повідомляє пресслужба командування Сил логістики ЗСУ на своїй сторінці в Фейсбуці .

На одному з навчальних полігонів на Миколаївщині старший лейтенант Богдан Федосенко, який проходить службу у військовій частині А0598, за декілька секунд до можливої загибелі врятував життя підлеглому.

«Під час проведення занять з вогневої підготовки – метання бойових гранат – старшого лейтенанта Федосенка призначили керівником на навчальному місці. Побачивши, що військовослужбовець кинув гранату, яка скотилася на бруствер, керівник оцінив обстановку і зреагував миттєво – відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта Романа Шубіна й закрив його собою, таким чином врятувавши життя підлеглому», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок вибуху гранати старший лейтенант отримав осколкове поранення і травми. У військовому госпіталі йому надали всю необхідну допомогу. На військовослужбовця чекає недовга реабілітація, однак він стверджує, що почувається добре і хоче повернутися до військового строю.

Про надзвичайну відповідальність військового стверджують і його колеги.

У військову частину А0598 старший лейтенант Богдан Федосенко прибув після закінчення Військової академії м. Одеси і за два з половиною роки служби зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Командування Сил логістики ЗС України за такий вчинок характеризує його як справжнього героя та з метою виховання лідерських якостей у підпорядкованого особового складу підготувало клопотання на ім’я Головнокомандувача Збройних Сил України про заохочення старшого лейтенанта Федосенка.

Для самого офіцера це стане подвійним святом. Адже незадовго до свого дня народження він врятував життя побратима, і, можливо, ще й отримає заохочення від Головнокомандувача Збройних Сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України