Поради

Цукор буде в нормі, а самопочуття відмінне: рятівний рецепт

Здоров’я вам і довголіття!

Мені в цьому році виповниться 75. Звичайно, є всякі болячки — тиск, підвищений цукор у крові — 7,9. Сіла на дієту, а ще стала застосовувати гарний рецепт, щоб знизити цукор до норми. І в мене вийшло!

Я зраділа і вирішила поділитися ними з читачами, пише fatelines.

Купила 3 кг великого ріпчастої цибулі. Розклала його на 10 приблизно рівних частин. Вранці 1 частина почистила і нарізала, поклала в маленьку емальовану каструлю і залила склянкою (250 мл) окропу. Кип’ятила 8-10 хвилин.

Потім зняла з вогню і віджала. Цибуля викинула, а рідина розділила на 3 частини і пила 3 рази в день за 30 хвилин до їжі. І так 10 днів без перерви.

Через 6 місяців повторила.

Цибуля — від семи недуг

Цибуля багата легкозасвоюваними вуглеводами, серед яких виявлені глюкоза, фруктоза, сахароза та інші, вітаміни групи В, РР, Е, каротин.

У цибулі містяться мінеральні речовини: залізо, натрій, калій, кобальт, фосфор, кальцій, мідь, цинк, марганець, а також органічні кислоти: яблучна, лимонна, ефірні олії, фітонциди.

На відміну від цибулини перо цибулі більш багате вітамінами імінеральними речовинами.

Харчові переваги цибулі загальновідомі. Цибуля — ефективне антисклеротичну засіб, знижує в крові вміст цукру, має жовчогінну дію, стимулює секреторну активність шлунка, утворення сперми, підвищує статеву потенцію.

Цибуля чудово допомагає при гіпертрофії передміхурової залози.

Цибуля значно покращує смакові якості їжі, збагачуючи його вітамінами, мінеральними речовинами, покращує апетит, стимулює діяльність серцево-судинної системи, виявляє легкий од послаблюючу дію, посилює виділення травних соків.

Оскільки в цибулі, як вже йшлося, містяться ефірні олії, які мають виражену подразнюючу дію на слизові оболонки, в харчуванні використовувати його протипоказано при гастриті, виразковій хворобі як шлунка, так і 12-палої кишки, а також при інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки.

Фітонциди цибулі знищують всі відомі бактерії — збудники інфекційних хвороб людини.

Цибулю широко застосовують при лікуванні гнійних ран, опіків шкіри, маститів, остеомієліту, стоматитів, трофічних виразок, захворювань верхніх дихальних шляхів і легенів.

Корисний цибуля при грипі, оскільки попереджує бактеріальні ускладнення.

До всіх перерахованих лікувальних властивостей цибулі слід додати, що цибуля підвищує імунітет організму, допомагає при ангіні і нежиті, затримує розвиток таких хвороб, як атеросклероз і гіпертонія.

Застосування

В народній медицині з лікувальною метою широко застосовують сирої, варену, печену, сушений ріпчасту цибулю, свіжі листя, верхні оболонки і насіння у вигляді соку, кашки, відварів і настоїв.

Свіжа цибуля рекомендується приймати внутрішньо, починаючи з 10 м, і поступово збільшуючи його кількість до середньої головки при ангінах, катарах верхніх дихальних шляхів, хронічних бронхітах, бронхіальній астмі, туберкульозі, низької кислотності шлункового соку, запорах, простатиті і глистової інвазії.

Цибулю також корисний при атеросклерозі і гіпертонічній хворобі, так як він знижує рівень холестерину в крові.

При гострих захворюваннях цибулю приймають 2 рази на день, при хронічних — 1 раз на день за 15-20 хвилин до їжі.

У цьому випадку він покращує апетит, збуджує відділення травних соків, сприяє засвоюваності їжі, виявляє легкий од послаблюючу дію, дещо знижує вміст цукру в крові. Остання властивість може знайти застосування при лікуванні цукрового діабету.

При наявності захворювань, коли сиру цибулю для лікування використовувати не рекомендується, не менш ефективно можна застосовувати варений, печений і сушену цибулю, оскільки концентрація біологічно активних речовин у ньому дуже висока, а кількість ефірних масел, які викликають подразнення органів і тканин, мінімально.

Особливо корисний печива і сушена цибуля при ішемічній хворобі серця, порушеннях серцевого ритму, гіпертонічної хвороби, туберкульоз, панкреатиті, гастриті зі зниженою кислотністю шлункового соку, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, хворобах печінки і нирок, анемії (недокрів’ї), коліті, радіаційних ураженнях, цинзі, імпотенції, гіпоспермії (недостатності вироблення сперми у чоловіків), водянці, старечих запорах, сверблячих дерматитах, незрілих фурункулах, бешихових запаленнях та інших ураженнях шкіри.

З цією метою варена на пару, печена або сушена цибуля приймають всередину по 50-100 г 1-2 рази в день за 15 хвилин до їжі. Курс лікування — 2-3 тижню. Через 10 днів курс повторюють.

При шкірних захворюваннях, в залежності від гостроти та ступеня тяжкості процесу, пов’язки з вареною або печеною цибулею роблять 1-4 рази на день.

Так, при фурункульозі слід спекти цибулину, розрізати її навпіл, одну гарячу половину прикласти до незрелому фурункула і закріпити пов’язкою. Міняти кожні 4-5 годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України