Автоновини

Євробляхери та розмитнення – Разумков ще більше заплутав водіїв

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков поділився своїми міркуваннями про доступне “розмитнення” та долю євроблях в Україні. Глава парламенту зазначив, що існує внутрішня позиція щодо даного питання.

За словами Разумкова, народні депутати поки не виносили на розгляд питання доступного розмитнення, оскільки в даний час парламент “завантажений” законопроектом про ринок землі.

Однак, голова Верховної Ради зазначив, що в цілому в парламенті існує внутрішня позиція щодо питання доступного розмитнення. Відкладати рішення або закрити очі на існуючу наболілу проблему неможливо.

Дмитро Разумков закликав народних депутатів до консолідації з Кабінетом міністром, прийти до спільного знаменника і винести на розгляд рішення, яке б задовольнило всіх учасників цього процесу.

Раніше українська митниця запустила спеціальний онлайн-сервіс. Розмитнити машину на єврономерах тепер можна самостійно і без зайвої тяганини. Для цього необхідно зайти на сайт Державної митної служби та зареєструватися в “Особистому кабінеті”. На сервісі можна подати попередню і основну декларацію, та відстежувати її статус.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України