Поради

Що роблять собаки, коли їхній господар ось-ось помре: розповідь медсестри хоспісу

Відданість собаки – знайоме нам вираження. Господарі тварин можуть багато розповісти про їх розум і чуття. Наприклад, що домашні улюбленці переживають почуття втрати так само гостро, як людина.

41-річна медсестра хоспіса Джулі Макфадден стверджує, що собаки не залишаються осторонь смерті господаря, коли той залишає життя з природних причин, оскільки вони відчувають його проблеми зі здоров’ям, розповіла вона у своєму відео в TikTok.

“Як медсестра хоспісу, я не тільки вважаю, що тварини сумують, але й думаю, що вони знають, коли їхні господарі вмирають”, – зізналася Джулі.

Вона розповіла, що бачила таке.

“Я бачила, як тварини, домашні вихованці, захищають своїх вмираючих господарів, лягаючи з ними в ліжко, облизуючи їх, щоб заспокоїти, обіймаючи їх, сплять під їхнім ліжком, ніколи не покидаючи свого господаря”, – сказала Джулі.

За її словами, тварини “переймали симптоми свого господаря”: у них була нудота, блювання, втома, вони кульгали або відмовлялися ходити, коли їхній господар не міг ходити, а також відмовлялися від їжі, як їхні господарі.

“Від цього хочеться плакати. Я бачила, як вони виють, видають звуки, коли їхні господарі помирають. Тварини пов’язані між собою сильніше, ніж ми можемо собі уявити”, – підсумувала медсестра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України