Авторські статтіНовини

Марсохід Curiosity почав нову дослідницьку місію на Марсі

Фахівці NASA не так давно поділилися з громадськістю інформацією про те, що марсохід Curiosity приступає до нового етапу своєї місії. Детальну інформацію про це компанія буде викладати поступово, по ходу завдання.

У повідомленні американського аерокосмічного відомства зазначається, що раніше в рамках ради директорів було прийнято рішення продовжити місію на два роки. За цей час повинен бути вивчений хребет, який покритий мінеральним гематитом. Марсохід для того, щоб отримати інформацію в достатній кількості, повинен буде пройти близько 2,5 кілометрів.

Також у завдання марсохода входить проведення збору зразків оголених корінних порід, які багаті глиною та іншими ресурсами. Збір зразків буде проходити неподалік від гори Шарп, де раніше проводилися дослідження по вивченню порід.
Фахівці часто відзначають цю ділянку, як одину з найбільш цікавих і захоплюючих. Вона сильно відрізняється від решти вкрай сухої поверхні Марса. На даний момент марсохід вже передає на Землю знімки, в тому числі і забавні «селфі», фотографуючись на тлі безлюдного ландшафту “червоної планети”.

Варто нагадати, що робота марсохода Curiosity почалася в серпні 2012 року і принесла чимало плодів, так як вчені змогли дізнатися багато про будову і структуру Марса.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України